Ідеї для дому

Декор для дому: підставка для квітів

 • DSC1
  Фото ідеї домашнього декору.
   
     

  Кімнатні рослини – прикраса вашої оселі, кращий декор для дому. У просторих світлих приміщеннях добре виглядатимуть квіти, розташовані на різних рівнях: — на підвіконні, на підлозі чи підставках, у декоративних кашпо тощо. Підлогові декоративні підставки у вигляді велосипеда, візка, ослінчика можна купити або, проявивши фантазію, зробити гарний декор своїми руками. Підлогова підставка для квітів не лише прикрасить інтер’єр, але й підніме рослини над підлогою, щоб не травмувалося їх листя.

  Різноманітні дерев’яні заготовки та аерозольні фарби для декору значно полегшують реалізацію найсміливіших ідей декору для дому, дозволяють самостійно створювати цікаві саморобки, знаходити незвичайні рішення.

   
  DSC3
  Фото саморобки для дому – дерев’яний стільчик.
     
  Маленький дерев’яний стільчик – оригінальна підставка під невелику рослину з обвислим листям. У нашому інтер’єрі стільчик ідеально виглядатиме в чорному кольорі, контрастуючи з білим керамічним горщиком та підлогою. У даному випадку це не лише декоративне фарбування виробу з дерева, але й його захист. Адже квітку треба часто обприскувати й поливати. І не захищений емаллю дерев’яний стільчик швидко розбухне від вологи, буде виглядати неестетично.
     
     
  Технологія фарбування виробів з дерева.
   
     
  Розглянемо докладно всі етапи фарбування дерева своїми руками. Це: підготовка дерев’яних поверхонь до фарбування, ґрунтування перед фарбуванням, фарбування дерев’яних виробів емаллю. Правильне виконання всіх етапів гарантує відмінний результат.
   
   
  DSC4
  Знежирювач, ґрунт, фарба у балончиках для дерева.
   
     

  Підготовка дерев’яної поверхні до фарбування – це очищення, видалення слідів клею і задирок, а також шліфування.

   
  DSC5 DSC6
  Обробка дерев’яного виробу перед фарбуванням. Видалення задирок.
     
     

  Дрібнозернистим наждачним папером зачищаємо дерев’яну поверхню. Особливу увагу звертаємо на місця склейки, кріплень, на лінії розпилу, де, як правило, особливо багато задирок і пошкоджених волокон. Без такого шліфування не обійтися, адже емаль по дереву підкреслить, виділить усі проблемні місця.
  Після шліфування, безпосередньо перед фарбуванням, перш ніж обробити дерев’яну поверхню знежирювачем, не забудьте очистити дерев’яний виріб від шліфувального пилу. Це зручніше робити мочалкою або пензлем, а не тканинною серветкою. Тканинні волокна можуть залишитися на виробі та зіпсувати результат.

   
  DSC7
  Видалення шліфувального пилу з дерева перед фарбуванням.
   
     
  Після очищення перед фарбуванням слід обробити дерево будь-яким розчинником, знежирювачем або антисиліконом. Зручно використовувати знежирювач в аерозолю. Універсальний знежирювач Пітон застосовують не тільки для обробки дерева перед фарбуванням. Його можна використати для обробки саморобок для дому, виконаних з металу, пластику, кераміки, скла та інших матеріалів. Струсніть балон і розпилюйте знежирювач на виріб. Просто і надійно!
   
     
  DSC8
  Обробка дерева перед фарбуванням знежирювачем Пітон.
     
     

  Якщо дерев’яна саморобка нова і не фарбувалась раніше, її треба заґрунтувати перед фарбуванням, адже дерево має особливість всотувати емаль. Ґрунтовка по дереву не допустить всотування емалі і заповнить невеликі поглиблення у місцях з’єднань.

   
     
  DSC9
  Ґрунтування дерева перед фарбуванням грунтом в аерозолю Ньютон.
   
     

  З відстані 25-30 см наносимо аерозольний ґрунт для дерева Ньютон. Через 10-15 хвилин ґрунт висохне, і саморобку можна буде перевернути, щоб заґрунтувати її з усіх боків.Технологія фарбування дерева припускає ґрунтування лише нефарбованих дерев’яних поверхонь, коли деревина ще пухка. Пофарбовані дерев’яні вироби перед декоративним фарбуванням треба обробити наждачним папером, зняти глянець зі старої емалі, а потім знежирити.

  Аерозольна фарба для дерева, а також ґрунтовка по дереву наноситься на виріб кількома тонкими шарами з відстані 25-30 см. При цьому пам’ятайте: якщо балон піднести до дерев’яної поверхні занадто близько, можуть утворитися патьоки.

     
  DSC10-1
  Фарбування виробів з дерева чорною спрей-фарбою.
     
  Універсальна чорна спрей-фарба Ньютон висихає швидко, вже через 5-7 хвилин виріб можна повернути, щоб фарбувати інші ділянки.
   
     
  DSC11
  Фарбування дерева своїми руками аерозольною фарбою. Фотоідеї домашнього декору.
   
     
  Через добу на пофарбовану саморобку можна поставити нашу квітку.
   
     
  DSC142 DSC15
  Фото декору своїми руками та емаль по дереву Ньютон.
     
  Вийшла цікава саморобка – незвичайна підставка для квітучої рослини у вигляді стільчика, пофарбованого чорною аерозольною фарбою. Поруч з декоративним велосипедом це виглядає гармонійно.
   
     
  DSC3.2 DSC17.2
  До та після декоративного фарбування.
     
     
  Гра світла й тіні оживлять Ваш інтер’єр, створять у приміщенні затишок та особливий настрій.

  4.83/5 (6)

  comments powered by HyperComments