Ідеї для дому

Декор своїми руками. Фарбування батареї опалення

 • Зробити декор для дому своїми руками – це дуже просто! Стаття про те, як і чим пофарбувати стару батарею опалення, щоб надати їй  сучасного естетичного зовнішнього вигляду, і легко вписати її у ваш домашній інтер’єр.
  Реставрація старої батареї опалення.
  Реставрація старої батареї опалення.
     

  Створюючи певний стиль приміщення, хочеться внести нотку оригінальності в загальну ідею створюваного інтер’єру. Незвичайні концепції оформлення, на перший погляд, звичайних домашніх речей допоможуть створити своїми руками ексклюзивний декор, який точно не залишиться без уваги.

  Оскільки не завжди є можливість витрачати значну кількість коштів на дорогі дизайнерські рішення, ми пропонуємо вам альтернативний варіант – декор для будинку своїми руками!

  А щоб реалізувати наше креативне фарбування батареї, нам знадобляться:

  1.  Аерозольна фарба NEW TON (біла).
  2. Аерозольна фарба NEW TON (зелена). Можна використовувати будь-яку іншу аерозольну фарбу NEW TON, все залежить від вашої фантазії.
  3. Укривна плівка, малярна стрічка.

  Декор для дому своїми руками.
  Підготовчі роботи, які необхідно провести, для якісного фарбування батареї, такі:

  1. Миємо радіатор і ретельно зачищаємо всі нерівності. По можливості максимально зашкюємо поверхню (для цього спочатку слід використовувати наждачний папір великої зернистості, а потім – дрібної).

  фото-2-299x400
  Підготовчі роботи.
     

  2. Щоб при фарбуванні не забруднити все навкруги поверхні, які знаходяться поруч з батареєю, слід закрити укривною плівкою, і закріпивши її малярною стрічкою або скотчем.

  3. Приміщення, в якому відбуватиметься фарбування батареї, має добре провітрюватися (бажано відкрити вікна),  при роботі використовувати засоби індивідуального захисту: респіратор, марлеву пов’язку.

  4. Температура приміщення під час проведення фарбувальних робіт має становити не менше 15° С, а температура самого балона з фарбою  не має бути  нижчою 15° С.
  Якщо все готово, приступаємо до наступного етапу — фарбування нашого радіатора.

  Декор своїми руками. Фарбування батареї:
  1. Спочатку струшуємо балон. Розмішуємо вміст балона, струшуючи його не менше 2-3 хвилин – це забезпечить досягнення однорідності кольору і попередить закупорювання розпилювача. Під час використання також рекомендується періодично струшувати балон.

  2. Рівномірними рухами (штрихами) переміщуємо балончик, утримуючи його у вертикальному положенні на відстані 25-30 см від поверхні. Фарбу наносимо в кілька шарів, міжшарова витримка 2-3 хвилини.
  Фарбувати починаємо з тильного боку. Спочатку наносимо фарбу на верхню поверхню радіатора, тримаючи балончик під нахилом. Ще одна порада: при нанесенні фарби не затримуйтеся довго на одному місці,бо покриття буде сохнути дуже довго.

  3. Пофарбована батарея висохне через 10-20 хвилин (перевіряється на відлип).

  Фарбування батареї Фарбування батареї аерозольною фарбою
  Фарбування батареї аерозольною фарбою.
     

  Переходимо до наступного етапу фарбування батареї – створення декоративних вставок.

  4. Малярною стрічкою слід обмежити ділянку фарбування.

  5. Невеликими штрихами наносимо фарбу на поверхню радіатора.

  6. Чекаємо 5-10 хвилин і знімаємо захисне покриття.

  Отже, декорування батареї своїми руками пройшло успішно! Можете милуватися результатом!

  Пофарбована батарея своїми руками. Як пофарбувати батарею своїми руками
  Пофарбована батарея своїми руками.
     

  P.S.: Якщо фарба в балоні не була повністю використана, щоб ви могли знову скористатися нею, очистіть клапан і трубку, по якій фарба потрапляє до розпилювальної голівки. Для цього поверніть балон клапаном вниз і розпилюйте розпилення до знебарвлення струменя. Якщо не зробити цьго, то в клапані засохне і балон не буде придатний для подальшого використання.

  Для декору своїми руками використовувалася Аерозольна фарба NEW TON, Хоча сьогодні вже існує спеціальна фарба для радіаторів NEW TON, яку ми й рекомендуємо вам використовувати для декорування.

  comments powered by HyperComments