Ідеї для дому

Дизайн інтер’єру у стилі Loft. Декор кімнати

 • Дизайн інтер’єру у стилі Loft. Декор кімнати і цікаві ідеї для дому.

   

  Дизайн інтер’єру немов дзеркало відображає індивідуальність господаря. Наш внутрішній світ, емоційність, духовні цінності знаходять фізичне втілення в декорі кімнати, цікавих виробах, зроблених своїми руками, або оформленні меблів. В ідеях декору для будинку легко помітити прагнення до свободи, сміливість, неординарність та оригінальність мислення його власника. Інтер’єр у стилі лофт якнайкраще підійде для Вашого самовираження.

  * Англ. Loft – горище; кімната нагорі.Цей стиль дозволяє експериментувати, втілювати нестандартні ідеї, відображає стиль життя людини.

  За допомогою цього стилю можна реалізовувати креативні ідеї: незвичайно оформити меблі, зробити цікаві саморобки, створювати яскраві аксесуари, що привертатимуть увагу. Декор для будинку у стилі Loft передбачає все нестандартне, незвичайне – те, що має неправильну форму, виходить за рамки загальноприйнятого, будь-які цікаві ідеї. Інші стилі інтер’єру не можуть собі цього дозволити. Балки, цегляні стіни, труби, зовнішня проводка, відкриті стелажі або полиці, мінімальна кількість меблів і максимум вільного простору є характерні риси інтер’єру в стилі лофт. У приміщенні має бути світло і просторо, тому стелі і стіни краще пофарбувати яскраво-білою водоемульсійною фарбою. Перед фарбуванням не штукатуриться ні цегляна кладка, ні бетон, оскільки чим простіше і природніше виглядають стіни, тим краще. Приміщення у стилі Loft поділяється не на кімнати, а на функціональні зони, що теж візуально збільшує простір.

   Дизайн інтер'єру  Дизайн інтер'єру у стилі Loft
  Фото інтер’єру у стилі Loft. Ідеї ​​декору для дому 112
  Зона передпокою у великій кімнаті-студії. У червоному кольорі стара система опалення стала оригінальним елементом декору. Білі цегляні стіни – відмінний фон для малюнка вугіллям. А якщо таке оформлення набридне, його можна стерти і намалювати новий. Несучу верхню балку пофарбували в чорний колір і в тон їй унизу помістили ящик для взуття. А кований чорний велосипед замінив звичайний гачок.
  гачок для одягу
  Фото ідей для дому – гачок для одягу у вигляді велосипеда11
  У цій кімнаті все незвичайно, кожний елемент декору має свій особливий характер і стиль. Тому і тремпель має бути нестандартним, підкреслювати індивідуальність господаря будинку. Сьогодні не проблема відшукати різноманітні заготовки для виробів з дерева, ДВП, фанери, картону у спеціалізованих магазинах. За допомогою таких предметів легко реалізуються цікаві ідеї для дому, їх часто використовують, коли бажають створити декор кімнати своїми руками, внести в дизайн інтер’єру родзинку. Вироби продаються нефарбованими.
  тремпель

  Цей стилізований тремпель вирізаний з проклеєної багатошарової фанери. Його необхідно пофарбувати, бажано чорною фарбою, щоб підтримати кольорову гаму інтер’єру передпокою у стилі Loft.

  До речі, якщо предмет на фотографії Ви називаєте «плечики» або «вішалка», значить, Ви не харків’янин. Завдяки німецькому фабриканту готової сукні на прізвище Тремпель, у Харкові з 19 століття і до цього часу користуються «тремпелями». Кожен виріб пан Тремпель вішав на плечики з оригінальним ярликом своєї фірми – «Тремпель», завдяки цьому про нього пам’ятають.

  Зазвичай ідеї декору своїми руками пов’язані з фарбуванням дерева, фанери, ДСП, дерев’яних меблів. Часто доводиться фарбувати дерев’яні конструкції складної форми та конфігурації. Буде шкода зіпсувати цікавий саморобний виріб через недотримання техніки фарбування дерева своїми руками.

  Підготовка дерева до фарбування

  Підготовка дерева до фарбування
  00

  Аерозольні фарби – найбільш простий і зручний спосіб фарбування дерева в домашніх умовах. Дотримуючись простих правил, нескладно отримати хороший результат.
  Підготовка дерева до фарбування.

  Перший етап підготовки — усунення нерівностей за допомогою дрібнозернистого наждачного паперу. У місцях зрізу фанера, ДСП, дерево мають велику кількість задирок. Якщо їх не усунути, пофарбований виріб буде виглядати неохайно. Наступний, дуже важливий етап підготовки дерева до фарбування — знежирювання та видалення забруднень, слідів від рук і від клею.
  Для дерев’яних виробів складної форми зручно використовувати універсальний знежирювач у вигляді аерозолю.

  Переваги очевидні:
  – немає контакту розчинника зі шкірою;
  – на виробі не залишається дрібних ворсинок тканини;
  – легко обробити важкодоступні місця

   
   
   
   Підготовка дерева до фарбування - знежирювання
  Підготовка дерева до фарбування – знежирювання
  1

  Ґрунтування дерева перед фарбуванням

  Фанера, ДВП, ДСП, дерево – пористі та крихкі матеріали. Щоб уникнути нерівномірного вбирання і просідання фарби, будь-який не фарбований раніше виріб з дерева рекомендується ґрунтувати. Ґрунт вирівняє поверхню, заповнить пори деревини і місця склеювання, не допустить вбирання фарби і значно зменшить її витрати. Ґрунт для дерева під фарбування може продаватися як у звичайній банці  (він наноситься пензлем), так і в аерозольній упаковці. Ми використовували ґрунт універсальний NEW TON сірого кольору.

   Грунтування дерева перед фарбуванням.  Підготовка фанери до фарбування
            Ґрунтування дерева перед фарбуванням Підготовка фанери до фарбування
  Ґрунт у вигляді аерозолю NEW TON швидко сохне, легко наноситься та ідеально підходить для попередньої підготовки до фарбування різних виробів для дому з дерева, фанери, ДВП, ДСП.
  Перед використанням необхідно ретельно розмішати ґрунтовку в балоні, інтенсивно струшуйте балон протягом 2-3 хвилин. Ґрунт наноситься на поверхню тонким шаром на відстані 25-30 см. Місця склеювання шарів фанери краще ґрунтувати у два шари.
    Грунт для дерева під фарбування
    Ґрунт для дерева під фарбування – другий шар

  00

  Через 15-20 хвилин після ґрунтування можна приступати до фарбування фанери емаллю.

  DSC13 Фарбування дерева своїми руками.Так само, як і грунт, емаль необхідно перемішати перед нанесенням. Розпилюйте емаль кількома тонкими шарами, а не одним товстим.Через 15-20 хвилин переверніть виріб і нанесіть емаль на інший бік.
  Фарбування дерева емаллю універсальною NEW TON

   Фарбування дерева емаллю універсальною NEW TON
  Фарбування виробів з дерева

  00

  Фарбування фанери, ДВП, ДСП або фарбування меблів з дерева значно простіше і швидше проаести з фарбами в вигляді аерозолю. Одного балона вистачає на фарбування 2-2,5 м². Щоб емаль не засохла до наступного використання, переверніть балон розпилювальною голівкою вниз, натисніть і розпилюйте фарбу до знебарвлення струменя. Розчинник промиє розпилювальну систему, і балон можна буде знову використовувати.

  Фарбування дерева емаллю завершено.

  У дизайн інтер’єру лофт чудово вписується пофарбований тремпель із фанери, форма завитків якого  повторюються на стіні.

  Емаль чорна універсальна NEW TON Фарбування виробів з дерева
     Промивка розпилювальної системи Декор кімнати своїми руками
  Дизайн інтер'єру Loft 1 Дизайн інтер'єру1
       Дизайн інтер’єру Loft. Фрагмент передпокою. До та після фарбування
  1Сподіваємось, що ці ідеї декору для будинку та  представлений нами проект  інтер’єру в стилі лофт будуть цікаві та корисні всім, хто любить створювати незвичайні індивідуальні твори мистецтва своїми руками. Придумайте свій неповторний дизайн інтер’єру, прикрасьте кімнату цікавими виробами. Не бійтеся експериментів! Мрійте, творіть!

  00

  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments