En

Золото в інтер’єрі: створи затишне тепло у своїй оселі

Як пофарбувати обігрівач аерозольною фарбою

Інколи буває так, що в чужому, незнайомому будинку відчуваєш себе як вдома. Затишок і тепло несуть як самі господарі, так і облаштоване ними приміщення. Річ не про дизайнерські речі чи інтер’єр у стилі “дорого, багато”. Тут, про вміння створити навколо себе атмосферу радості, за допомогою простих (часто створених власноруч) речей й предметів декору. Головне, щоб вони віддзеркалювали внутрішній світ свого господаря.

Чи помічали ви колись, зв’язок між характером людини та речами, які вона зробила своїми руками? Між тим, які кольори вона обирає та чим наповнює свою оселю? Слова та посмішки мають велику силу, але вони не зменшують значущості тих речей, що одна людина робить для іншої, вкладаючи в них частину своєї енергії.

Коли літо добігає кінця, психологи радять не залишатися наодинці. У минулому, для наших предків осінь вважалася початком нового року, і потребувала багато сил для нових звершень.
Перші, й подальші затяжні холоди аж до початку зими, змушують нас мерзнути як на вулиці, так і в домівках, де ще не ввімкнули опалення. В той самий час, яскраві барви осені зникають, залишаючи міста сірими та похмурими. Сонечко навідується вкрай рідко, а інтенсивна робота і нестача вітамінів, підривають фізичне та емоційне здоров’я.

Щоб уникнути депресивного стану потрібен цілий комплекс заходів. Одним з них — найпростішим з усіх — є облаштування оселі так, щоб створити тепло і затишок. Для обігріву приміщення, тимчасову відсутність центрального опалення замінимо обігрівачем: масляним, керамічним; інфрачервоним чи тепловентилятором — не має значення. Головне, щоб окрім доброї тепловіддачі, він радував око та не вганяв у смуток свого власника.

Читайте як пофарбувати аерозольною фарбою обігрівач або батарею у будь-який колір, що буде доречним до стилю приміщення.

Або дивіться відео з детальним описом процесу:

YouTube відео

За бажанням, можна поєднати декілька кольорів та вигадати як вони будуть поєднуватися. Для створення обігрівача з золотим сяйвом, обрали відтінок темне золото у палітрі універсальної фарби New Ton в балончиках. Для швидкого знайдення потрібного вам відтінку, скористайтеся пошуком по кольору.

Для роботи знадобляться:

Етапи роботи:

1. Зашкурити обігрівач наждачним папером та абразивною губкою. Після затирання протерти ганчіркою від пилу.

2. Нанести на поверхню антисилікон Piton або обробити поверхню будь-яким іншим знежирювачем для кращого зцеплення фарби з поверхнею.

Захисною плівкою накрити колеса обігрівача та ті поверхні, які не бажаєте фарбувати. Для фарбування у декілька кольорів можна використовувати монтажну стрічку.

4. Уважно прочитати інструкцію на балоні з фарбою: струсити балон протягом 2-3 хвилин для перемішування колірного пігменту і нанести фарбу на поверхню на відстані 20-30 см від предмета, щоб уникнути патьоків.
Для більш інтенсивного кольору або при перекритті темної поверхні світлим відтінком, наносимо фарбу у 2-3 шари, попередньо дочекавшись висихання першого шару (7-10 хвилин).

5. До повного висихання залишити на добу.

Залишилося тільки знайти належне місце у вашому інтер’єрі та обігрівач готовий для забезпечення тепла у вашій оселі. Додатково зігріватиме думка, що ця річ зроблена власноруч.

Отже, живете ви самі чи знайшли людину, яка розділяє радощі та горе, пам’ятайте: дім — це затишні дрібниці, це відчуття спокою і впевненості у власному маленькому світі.

Читайте, також, як зробити настінний декор раму-сонце для дзеркала.