Новини

Фарботерапія: готуємо подарунки до 8 березня

 • 3 березня 2018 року відбулася весняна презентація в супермаркеті «Епіцентр», Білоцерківського району, Київської області

  Aerosol Paints Bila Zerkva 2
  Команда NEW TON готується до нового сезону. Незважаючи на дивовижну зимову казку за вікном, за календарем весна і вже скоро перше весняне свято – 8 Березня. Прагнете подарувати дорогим жінкам щось оригінальне та чуттєве, а на думку спадають лише тюльпани і цукерки? Пропонуємо зробити подарунок власними руками, адже це завжди безпрограшний варіант.
  Напередодні жіночого свята, ми провели весняну презентацію для всіх, хто любить розфарбовувати. Нагадали, що сам процес розфарбовування – це фарботерапія, під час якої дорослі і діти заряджаються яскравими позитивними емоціями.
  Наша презентація проходила в супермаркеті «Епіцентр», що у Білоцерківському районі. Всім учасникам були запропоновані ідеї для створення незвичних свічників та вази для квітів.
  Аерозольні фарбі Епіцентр в Білій Церкві

  Отже, для цього нам знадобилось:
  – дерев’яна заготівка свічника;
  – звичайна скляна пляшка;
  – штучні квіти та декоративне мереживо.

  А також:
  універсальний білий ґрунт ;
  – аерозольні фарби: універсальна рожева RAL 4003, металік фіолетова та суперхром срібло.

  робимо подарунки до 8 березня
  В результаті нескладних аерозольних розпилювань, свічник та ваза для квітів перетворилися на унікальні дизайнерські вироби. Благородний металевий блиск, фіолетові та рожеві відтінки фарб, а також ніжне мереживо зробили звичайний дерев’яний свічник та просту скляну пляшку виробами в стилі арт-деко. Ось, що означає грамотно додати кольорів.
  подарунки до 8 березня своїми руками
  Фарби NEW TON
  фарби Біла Церква
  Байдужих не було. Також працівники супермаркету з ентузіазмом фарбували та розмальовували фігурки героїв мультфільмів. Наше дійство привабило дітей, які прийшли з батьками за покупками. Вони, з цікавістю, спостерігали як, за допомогою яскравої феєрії фарб, відбувається перетворення нецікавих білих заготівок на дивовижних казкових персонажів. Найсміливіші дітлахи не змогли встояти і швидко взялися до роботи. Вони розфарбовували, за власним бажанням, іграшки та отримали їх у якості презентів від компанії.
  Всі, хто відвідував нашу весняну NEW TON презентацію – шукайте себе на фото =)
  Епіцентр Біла Церква фарби 2
  А тим, хто ще не визначився з подарунками для любих жінок на 8 березня, команда компанії NEW TON пропонує: не зволікайте, розфарбуйте життя у яскраві кольори!
   

  4.8/5 (5)

  comments powered by HyperComments