Новини

Грандіозна подія в Краматорську! Відкриття «Епіцентру»!

 • Для відвідувачів цей день став справжньою розвагою

  15 червня в місті Краматорськ відбулося відкриття найбільшого будівельного гіпермаркету «Епіцентр», який став 52 гіпермаркетом в Україні.
  Відкриття "Епіцентру" в м Краматорськ
  Відкриття гіпермаркету стало справжньою подією для жителів Краматорська, здавалося, що жителі всього міста з’їхалися на цю подію. І це не випадково. Адже в «Епіцентрі», в його величезному асортименті товарів, кожен покупець знайде для себе те, що давно шукав. А головне – все можна придбати в одному місці.
  Перший "Епіцентр" у Краматорську
  Для відвідувачів цей день став справжньою розвагою. На дітей очікували конкурси, розіграші, майстер-класи, аквагрим. Дорослих же радували приємні акції та знижки.
  Відкриття гіпермаркету "Епіцентр" у місті Краматорськ Перший "Епіцентр" у місті Краматорськ

  Ми також проводили майстер-класи для дітей та дорослих. Ото були веселощі! Із зацікавленими очима хлопчаки хапалися за балони і малювали картини з космічними сюжетами, розфарбовували іграшки та просто веселилися.

  Відкриття першого "Епіцентру" в місті Краматорськ
  "Епіцентр", м Краматорськ, вул. Марії Приймаченко, 14
  У відділах «Автотовари» і «Декор» ви знайдете величезний асортимент аерозольних емалей NEW TON на всі випадки життя – універсальні, автомобільні, спеціалізовані – для декору, реставрації, ремонту.
  Аерозольні фарби NEW TON Фарби Ньютон в балончиках

  Ми вітаємо жителів Краматорська з довгоочікуваною подією, яка означає зростання й нові перспективи в розвитку міста. Торговий центр розташовується за адресою: м. Краматорськ, вул. Марії Приймаченко, 14.

  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments