Ідеї для дому

Лайфхак від NEW TON: як зробити гарбуз на Хеллоуїн своїми руками

 • Хеллоуїн – це відмінний привід для жартів, веселощів, перевтілень та гарного настрою

  Хеллоуїн має численні цікаві традиції, коли таємничої та чарівної ночі стирається грань між реальністю та містикою. У цей день незвичайно декорують інтер’єр та екстер’єр. Гарбуз є головним атрибутом свята. Цей колоритний декор швидко влаштувався в нашій культурі та багатьом припав до смаку. Традиційно, за тиждень чи два, починається підготовка до свята. Збираються баштанні культури, фарбуються, вирізаються та декоруються. Вони розставляються по дому та саду, щоб своїм зовнішнім виглядом відлякувати непроханих гостей.
  У попередні таємничого свята багато кого турбує питання, як зробити гарбуз на Хеллоуїн своїми руками?
  Гарбуз на Хеллоуїн своїми руками Гарбуз на Хеллоуїн 2018 своїми руками

  Для оригінальності, з гарбуза на Хеллоуїн можна зробити цілу композицію. Тут немає жодних обмежень для фантазії та уяви! Наприклад, цікавим рішенням буде зробити вазу, створивши й помістивши всередину букет зі штучних або живих квітів, свічок, сухого листя або частувань для ваших гостей.
  Пофарбувати гарбуз можна в будь-який колір, тільки не забудьте попередньо помити та знежирити його поверхню.

  Виріб гарбуз на Хеллоуїн своїми руками Декор гарбуза на Хеллоуїн своїми руками

  Декоративними букетами прикрашають квартири, будинки, веранди, сходи, а також використовують як прикрасу фотозони для вечірки.
  Хеллоуїн в Україні стає дедалі популярнішим. Адже це відмінний привід для жартів, веселощів і гарного настрою. У магічну ніч люди особливо щедрі, діляться один з одним дарами природи, переодягаються в костюми, сміються та розважаються. Створіть і ви свою атмосферу в ніч Хеллоуїна. Веселого свята!

  Автор: NewTon
   
   
  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments