Новини

КОМПАНІЯ NEW TON ПРОВЕЛА ПРЕЗЕНТАЦІЮ В БУДМЕНІ

 • У День Народження мережі супермаркетів «Будмен» компанія NEW TON провела презентацію, присвячену використанню аерозольних фарб для декору.З Днем Народження, Будмен! Вам 10 років. Компанія NEW TON вітає і бажає Вам подальшого розвитку, зростання продажів, побільше постійних клієнтів. Дякуємо Вам за цікаву програму, де і ми із задоволенням взяли участь. Всі відвідувачі були в захваті від дитячих конкурсів, подарунків і захоплюючих майстер-класів.  
  презентація аерозольних фарб NEW TON  
  Компанія NEW TON підготувала яскраву презентацію для співробітників магазину і всіх допитливих гостей. Співробітники компанії показали, як можна використовувати аерозольні фарби для декору, створення цікавих і простих речей своїми руками.Так все починалося:  
   Аерозольні фарби NEW TONПрезентація в Будмен  
  В рамках презентації ми перетворили прості дрібниці в цікаві вироби та прикраси. Гіпсові фігурки заграли по-новому і стали відмінними сувенірами для тих, хто взяв активну участь у їх створенні.  
  декоративна фарбафарба хром NEW TON  
  Натхненні святковою атмосферою і отриманим результатом, багато гостей одразу ж відправилися вибирати аерозольну фарбу NEW TON, щоб втілити свої власні ідеї. Кожен покупець зміг отримати професійну консультацію від співробітників компанії.  

   

  comments powered by HyperComments