Різне

Фарби NEW TON і Дитячий театр балету

 • Це диво – казкова подорож дівчинки Софі, звільнення Ключика від злих чар Снігової Королеви. Софі знайшла захований тролем Ключик, завела годинник, і Новий рік розпочався!

  Cluch_013 Cluch_011 - копия
  Dindin

  Здавалося би, фарби в балетному шоу зовсім не потрібні! Однак саме вони допомогли Ключику знайти незвичайну красу і силу, вони знадобилися для чудового спектаклю в ККЗ УКРАЇНА, показаного Дитячим театром балету харківської хореографічної школи.

   

  Не знала Снігова Королева, що, роблячи чарівний Ключ, іграшкових справ майстер Дроссельмеєр використовував суперфарби NEW TON. Ця фарба в балончиках непроста, вона наділена особливою силою, силою Ньютон!

  Як у руках майстра простий дерев’яний ключ знайшов суперсилу. Секрети Дроссельмеєра.

   


  Секрет 1. Щоб фарба і ґрунт трималися міцно, майстер гарненько зачистив поверхню ключа дрібнозернистим наждачним папером і знежирив.
  Секрет 2. На добре очищену і знежирену поверхню тонким шаром з відстані 25-30 см наніс сірий універсальний ґрунт.
  Секрет 3. Через 20-30 хвилин, коли ґрунт висохнув, майстер почав фарбування. Він використовував Емаль срібну RAL 9006, і ключик миттєво заблищав.

  Cluch_005 Cluch_008 - копия
  Cluch_009 - копия Cluch_002

  Ключ готовий. Майстер постарався на славу!

  Емаль універсальна NEW TON – це справжня казкова швидкість, небувала міцність і сліпучий блиск. А коли на ваших очах відбувається таке чарівне перетворення, як його можна назвати? Звичайно ж, диво!

   

  Саме в пошуках цього чарівного Ключа маленька Софі подорожує по всьому казковому світу, долаючи на своєму шляху багато перешкод, знаходить Ключик і встигає вчасно повернутися в майстерню Дроссельмеєра. Вона заводить годинник чарівним Ключем – і починається Новий 2016 рік!
  Нехай 2016 рік буде наповнений казковими перетвореннями і чарівними дивами! З аерозольними фарбами кожен може стати справжнім Майстром чудес.
   

  grom-3 Sofi1

  comments powered by HyperComments