Ідеї для дому

Декорування стін фарбою NEW TON

 • Декорування інтер’єру оселі за допомогою трафарету. Декор інтер’єру –  це дуже просто!

   

  Варто зайти до будь-якого спеціалізованого магазину, щоб переконатися: сьогодні для прикрашання  і декорування інтер’єру оселі пропонується безліч товарів. Слід лише вімкнути свою фантазію, вибрати необхідний засіб, і створити власний,  оригінальний інтер’єр.

  Зовсім інакше проблема декорування інтер’єру вирішувалася за часів наших бабусь і дідусів, коли  пристойні шпалери дістати було неможливо. Хоча й тоді кожнен господар також хотів прикрасити свій особистий простір, свою оселю. Найбільш доступним засобом  був трафарет, отже, і використовували в переважно його. Хтось скаже, що подібний споcіб декорування інтер’єру – це вчорашній день. Але професійні дизайнери з такою думкою не погодяться.
   

  Адже за допомогою трафаретів можна створювати справжні картини – чудові й незвичайні. Причому завдяки трафарету та власній праці Ви прикрасите абсолютно все, що можна пофарбувати: стелю, стіни, радіатори, дерев’яну підлогу, посуд, меблі та багато інших речей.

  Бажання зробити декор інтер’єру своїми руками, творчий політ думки та  докладені зусилля – і  стіни Вашої кімнати вже прикрашають дивовижні тропічні квіти, навколо яких літатимуть ніжні метелики, а сусідня кімната переносе Вас з XXI століття до Стародавнього Єгипту.
   І все це можна здійснити за допомогою трафарету!
  Не думайте, що створити незвичайний декор інтер’єру може лише художник-фахівець –  це під силу кожному, у кого є бажання.
  dekoruvannya za dopomogou trafareta

  Виготовлення трафарету 

  Перш за все слід знайти відповідний малюнок. Шукати можна де завгодно: у книгах, різних тематичних журналах,  Інтернеті, потім необхідно вивести уподобаний малюнок на звичайний аркуш паперу. Втім це ще не наш бажаний трафарет, адже папір швидко розмокає від фарби. Тепер підбираємо основу для нього. Це може бути вощений папір, тверда калька, вінілові шпалери, тонкий пружний пластик або  плівка для ламінації. Переносимо зображення з аркуша  папіру на наш трафарет. Це можна зробити за допомогою тієї ж копіювального паперу, підсвіченого скла або навіть через шибку вікна. Якщо основа трафарету прозора, то копіювати його на папір не треба. Потім слід вирізати зображення по контуру. Не варто хвилюватись, якщо Ви випадково прорізали трафарет: непотрібний розріз просто і без погіршення якості трафарету заклеюється скотчем.
  Зрештою готовий трафарет можна купити в магазині, якщо підберете потрібний малюнок.
   

  Підготовка до роботи

  Якщо малюнок досить великий, трафарет слід розділити на кілька фрагментів, так Вам буде зручніше працювати. Розкладіть перед собою частини трафарету і зробіть на них позначки у місцях стикування.  Потім його необхідно закріпити на поверхні, яку Ви збираєтесь декорувати. Це легко робиться за допомогою малярного скотча. Дуже часто трафарет використовують для створення бордюрів, розташованих по периметру кімнати (неважливо, на стіні вони чи на підлозі). Для цього необхідно провести одну рівну лінію по його краю. Для оптимізації процесу можна взяти ворсисту мотузку, обробити її крейдою, натягнути з обох кінців на потрібному рівні і притиснути долонями по всій довжині. На поверхні залишиться крейдяна лінія, яку після завершення робіт Ви легко зітрете сухою ганчіркою або серветкою.

  Малюємо через трафарет

  Вибираємо фарбу, для зручності краще використовувати аерозольну. Адже позитивні властивості аерозольних фарб полягають у тому, що:

  • не потрібні додаткові витратні матеріали: пензлі, валики, губки тощо;
  • легко отримати рівний за насиченістю шар фарби;
  • їх дуже зручно використовувати і зберігати.
   
  Для декорування інтер’єру рекомендуємо універсальну емаль у вигляді аерозолю, вона застосовується для фарбування металевих, дерев’яних, керамічних, скляних, паперових, пластмасових та інших поверхонь.
  Також можна використовувати декоративні фарби, флуоресцентні фарби, фарбу під хром.
   

  Перед тим як прикласти трафарет, необхідно очистити поверхню від пилу і бруду, а краще за все ще й знежирити її.
  Приклавши трафарет, слід гарненько притиснути його до поверхні,  потім закріпити  його за допомогою малярного скотча. Треба стежити, щоб фарба не виходила за краї трафарету. Із відстані 15–20 см. розпорошуємо її на трафарет. Не перестарайтеся, бо фарба може потекти.  Разом із тим шар фарби має бути досить рівним. Тому спробуйте спочатку  нанести фарбу на аркуш паперу, потренуйтеся, щоб визначити, як швидко і з якою інтенсивністю розпилюється балон. Фарба має трохи підсохнути.
  Знімаємо трафарет. Оцінюємо отриманий результат декорування інтер’єру.

  декорування батарей
  Робота з трафаретом у декоруванні інтер’єру вимагає від домашнього майстра акуратності і вільного часу. Будьте певні: це не дуже складно, і якщо ретельно дотримуватись наших порад, Ваші старання увінчаються відмінним результатом. 
  Удачі! Спробуйте, і у Вас вийде!

  4.8/5 (5)

  comments powered by HyperComments