Ідеї для дому

Крилатий лев Венеції – оригінальний виріб із глини своїми руками

 • Виключно ваша скульптура лева за допомогою глини та балончика фарби

  Скульптура лева – це символ влади та могутності, благородства та тріумфу. Будь-яка символіка з зображенням цієї огнегривої тварини несе в собі хоробрість та велич. Горда постава, хвиляста грива, зосереджений погляд – не дарма цей образ є традиційним символом багатьох культур і носить в собі міфічний сенс. Наприклад, скульптура лева з крилами символізує такі цінності як самоконтроль, силу та мужність. Саме вона є символом Венеції, походження якого має цікаву історію, яка йде своїм корінням глибоко в минуле.

  Але крилатий лев може бути прикрасою не тільки площі та фасадів старовинних будівель Венеції. Адже можна створити свою, унікальну, мініатюрну скульптуру, яка стане частиною вже вашої історії. 

  Скульптура своїми руками - виріб з глини

  Фігурка венеціанського лева – це виріб із глини, тому потрібно буде застосувати легкі техніки ліплення. Дотримуйтесь нашої інструкції та у вас вийде справжня скульптура своїми руками.

  1) Заготовляємо глину для ліплення. Кількість матеріалу буде залежати від розмірів вашого виробу.
  Полімерна глина для ліплення
  2) Ділимо заготовку на основні частини та формуємо силует статуетки.
  Майстер-клас - ліплення з глини
  Скульптура з глини своїми руками
  3) За допомогою скульптурного стека створюємо рельєфність на поверхні.
  Ліплення з глини - ручна робота
  Вироби з глини - handmade
  4) Для того, щоб виріб із глини не втрачав свою форму, а глина отримала потрібні їй властивості, заготовку потрібно ретельно просушити протягом 3-7 днів, а потім зробити випал в спеціальній печі для випалювання кераміки. Після цього глина позбавляється від усієї вологи, виріб стає набагато легшим, а поверхня готова до фарбування та подальшого використання. Також обпалені глиняні вироби більш стійкі до деформації.
  5) Переходимо до фарбування. У роботі використовувалася аерозольна емаль NEW TON «церковне золото».
  Емаль універсальна для глиняних виробів
  Пофарбувати глину аерозольною фарбою
  Вироби з глини своїми руками
  6) Виріб готовий! Завдяки витонченій ручній роботі фігура лева має неповторний дизайн, унікальні обриси, а колір буде відливати золотом протягом багатьох років.
  Скульптура лева з глини
  Статуетки із зображенням лева мають позитивну енергетику, вони висловлюють граціозність та впевненість, вносять у життя відчуття спокою та безпеки. Тому робіть їх із задоволенням для себе, для рідних, даруйте друзям, презентуйте колегам.
  Автор: NewTon
  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments