Різне

Вирушай до лісу на велопрогулянку з NEW TON

 • 1Корисно знати! Стаття для людей з активною життєвою позицією і почуттям гумору. Для тих, хто любить спорт і вибирає здоровий спосіб життя. Для тих, хто не боїться труднощів і готовий їх долати. Для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку на природі, рухливим командним іграм, бігу по пересіченій місцевості або походам по маршрутах у ліс чи гори. Для тих, хто захоплюється парашутним спортом, велоспортом, стрільбою з лука, бере участь у різних змаганнях або сам їх організовує, в рюкзаку знадобиться фарба-спрей яскравих кольорів у балончиках.

  2 3
  Щоб позначити маршрути, розділити ігрове поле, намалювати мішень, окреслити місце приземлення, прибуття, прицілювання, вказати напрямок руху або кількість метрів, що залишаються до точки призначення, необхідне маркування.
  4 Фарба в балончиках яскравого кольору в цих випадках просто незамінна!Термін «маркування» походить від німецького markieren, французького marquer, англійського marking та означає «відзначати», «ставити знак». Нанесення умовних знаків, букв, цифр або графічних написів, простих малюнків у похідних умовах найлегше виконати за допомогою фарби в балончику.

  Сьогодні купити балончик з фарбою потрібного кольору можна на будь-якому ринку або в супермаркеті. У продажу є як прості яскраві кольори, які добре видно з далекої відстані та в похмуру погоду (жовтий, червоний, білий), так і флуоресцентні, металізовані фарби. Вибір кольору аерозольної фарби буде залежати від Вашої мети.

  5 6
  7 Маркування дерева фарбою в аерозолю.
  8 Для простих малюнків або міток досить використовувати просто яскраву фарбу-спрей. Маркування доріжки, як правило, передбачає прості малюнки у вигляді вказівних стрілок або ліній. Різні маршрути або зони зручно позначати фарбами в аерозолю різного кольору.

  Якщо планується нанесення спеціальних зображень, складних малюнків та їх багаторазове повторення, зручно використовувати трафарет. Трафарет можна придбати або зробити самостійно. Робота з аерозольними фарбами і трафаретом не потребує багато часу. Зображення виходить однаковим, його можна наносити на будь-які види поверхонь – на дерево, одяг, камінь, метал, пластик.

  9 10
  Звичайним скотчем трафарет фіксується на поверхні, та зверху розпилюється аерозольна фарба – швидко і зручно.

  Трафарет і фарба в аерозолю – 5 хвилин на нанесення зображення

  11 Скотч, трафарет з написами і малюнками, фарба в балончиках – простий набір для маркування велодоріжки.
  12 Маркування велосипедної доріжки в парку ім. Горького міста Харків у межах проекту «Рулюй у ліс».
  13 14
  Форма учасника велопробігу. Малюнок, нанесений за допомогою фарби в балончику зеленого кольору і трафарету.
  15 16
  Можна використовувати червону фарбу-аерозоль. Червоний велосипед на білому фоні буде добре видно з великої відстані.
  17 18
  Як пофарбувати фарбою з балончика дерево і нанести малюнок або напис за допомогою трафарету.
  19 До того ж аерозольні фарби, трафарет, скотч мають невелику вагу і не займуть багато місця у Вашому рюкзаку. А Ваша прогулянка, змагання, забіг або гра залишать яскраві, незабутні враження.
  20
  Відпочивайте із задоволенням!

   

   

   

  comments powered by HyperComments