Новини

Майстер-клас “Кольоровий настрій” від NEW TON у Житомирі

 • Майстер-клас супроводжувався особливою дружньою атмосферою, яка була присутня у кожній деталі

  16 вересня відбувся майстер-клас у Житомирі для співробітників супермаркету «Олді». Майстер-клас, на тематику «Кольоровий настрій», супроводжувався особливою дружньою атмосферою, яка була присутня у кожній деталі. З ентузіазмом учасники взялися до роботи.
  Презентація від NEW TON у Житомирі, будівельний супермаркет "Олді"
  Їх завданням було освоїти особливості використання аерозольних емалей, протестувати фарбу в балончиках на спеціально підготовлених зразках, та отримати цінну інформацію про продукт, якою вони надалі зможуть ділитися з покупцями. На вибір були запропоновані зразки – гіпсові фігурки, дерев’яні композиції, полотна для малювання, різні трафарети та велика різнобарвна палітра аерозольних фарб NEW TON.
  Аерозольні фарби NEW TON - презентація в "ОЛДІ", Житомир
  Найбільшу увагу привернули полотна для малювання. Більшості людей притаманні забобони, що малювати можуть далеко не всі, але серед наших учасників таких людей не було. Кожен обрав своє полотно, балон фарби потрібного кольору і втілював свої ідеї та фантазії у малюнку.
  Палітра фарб у балончику NEW TON
  Створення картини за допомогою аерозольних фарб NEW TON Картина за допомогою аерозольних фарб NEW TON

  Спільною роботою став усім відомий амулет – ловець снів.

  Амулет ловець снів своїми руками Ловець снів своїми руками за допомогою фарб NEW TON

  Майстер-клас був насиченим і дійсно «кольоровим». Дякуємо всім учасникам за активну співпрацю. У цей день у нас була справжня колективна робота, спрямована на досягнення загальних цілей.

  Майстер-клас в Житомирі у будівельному супермаркеті "Олді"
  Купити фарбу в балончику у Житомирській області ви можете в наших торгівельних точках. Адреси точок продажу знаходяться за посиланням.
   
   
   

  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments