Новини

Майстер-клас у Тернополі: різноманітність кольорової палітри надихає

 • Різноманітність кольорової палітри наших аерозольних фарб дозволили проявити всю свою креативність та фантазію

  7 липня, у Тернополі, представники компанії NEW TON провели черговий творчий майстер-клас для співробітників будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр».
  Аерозольні фарби NEW TON для декорування статуеток Декорування аерозольними фарбами NEW TON на майстер-класі в Тернополі

  Учасники майстер-класу навчалися користуватися аерозольними фарбами, дізнавалися тонкощі нанесення спеціальних емалей NEW TON. Вони з ентузіазмом взялися фарбувати запропоновані зразки. Різноманітність кольорової палітри наших аерозольних фарб дозволили проявити всю свою креативність та фантазію.
  Особливу увагу учасників тернопільського майстер-класу привернула декоративна дерев’яна підставка для прикрас. Тут також було місце для реалізації власного креативу. Головне, вміло поєднувати кольори та правильно розставляти акценти. Наприклад, бронза вносить ностальгічну нотку та, при правильному освітленні, створює цікаві переливи на пофарбованій поверхні. А рожевий та фіалковий кольори надають будь-якому інтер’єру теплоту та затишок.

  Декорування дерев'яної статуетки аерозольними фарби NEW TON Аерозольні фарби NEW TON для фарбування дерев'яної статуетки

  Всі учасники майстер-класу придбали додаткові навички при роботі з аерозольними балончиками та отримали велике задоволення від результату своїх робіт!

  З адресами точок продажу аерозольних фарб NEW TON в Тернополі ви можете ознайомитися тут
   

   

   

  comments powered by HyperComments