Ідеї для дому

Багатофункціональна підставка для олівців 3 в 1 своїми руками

 • Креативу завжди повинно бути місце у житті, яким би зайнятим і бурхливим воно не було

  Творчі люди здатні думати легко і вільно. Часто їх ідеї спонтанні та виникають, здавалося б, з нізвідки. Вони з’єднуються, помножуються і змінюють один одного. Творча людина звідусіль бачить можливості, які стають їжею для роздумів і самовираження. Їй властиві вміння поєднувати непоєднуване, проявляти креатив, оточувати себе красою.
  Погодьтеся, адже іноді хочеться мати не просто річ, а унікальну, індивідуальну річ, яка буде красивою та функціональною одночасно. Так, одного разу, в момент творчого осяяння, народилася ідея створити нетривіальний виріб – підставку для канцелярського приладдя, яка служить одночасно пристосуванням для скріпок та об’єктом для нотаток. 
  Багатофункціональна підставка для олівців 3 в 1 своїми руками
  Пропонуємо і вам трошки зайнятись творчістю. Адже креативу завжди повинно бути місце у житті, яким би зайнятим і бурхливим воно не було. Дотримуйтесь докладної інструкції та вам все вдасться.
  Для роботи вам знадобляться:

  Універсальні фарби та емалі New Ton для творчості
  1. Готуємо заготівку для фарбування. Якщо поверхня має шорсткості, її необхідно зашкурити шліфувальним папером. Потім покриваємо універсальним ґрунтом. Він дозволить рівномірно нанести фарбу та поліпшити адгезію.
  Ґрунт універсальний New Ton для підготовки дерев'яної поверхні
  2. Витримуємо 10-15 хвилин до повного висихання ґрунту.
  Ґрунт універсальний NewTon для handmade
  3. Наносимо фарбу на виріб. Ретельно зафарбовуємо зовнішню та внутрішню поверхні, щоб майбутня підставка для канцелярського приладдя виглядала красиво.
  Аерозольна фарба New Ton - чорна матова
  4. Даємо фарбі висохнути. Це займе приблизно 7-10 хвилин. 
  Емаль універсальна NewTon в балончику
  5. З магнітної стрічки вирізаємо прямокутник, розміром однієї зі сторін підставки. Стрічка має клейку основу, яка надійно кріпиться до поверхні. Знімаємо захисну плівку та акуратно наклеюємо її на торець виробу.
  Наклеювання магнітної стрічки для творчості на поверхню виробу
  Ця стрічка і буде служити пристосуванням для скріпок, кнопок та інших магнітних дрібниць. Також на підставку зручно наклеювати стікери з записками та нагадуваннями.
  Багатофункціональна підставка для олівців 3 в 1 своїми руками
  За рахунок того, що підставка покрита чорною матово фарбою, на її поверхні можна писати крейдяним маркером. Наприклад, фіксувати важливі дати, події, або ж просто писати улюблені висловлювання та мотивуючі фрази.
  Підставка для канцелярського приладдя своїми руками
  Підставка для олівців і ручок - вироби своїми руками
  Таким чином ви можете зробити свою неповторну настільну приналежність, яка додасть індивідуальний стиль вашому робочому місцю.
   
  Оточуйте себе творчістю, уявляйте результат, додавайте та видаляйте елементи. Зробивши вибір, не заточуйте себе у рамки, звільниться від стереотипів та творіть. Адже саме в моменти творчого польоту народжуються думки, які з’єднуючись, являють світу нові геніальні ідеї!
  Також рекомендуємо вам відвідати нашу рубрику “Ідеї для дому“. Це копілка лайфхаків та ідей, які здатні надіхнути на створення власних шедеврів. 
   
  Автор: NewTon
  5/5 (3)

  comments powered by HyperComments