Ідеї для дому

Новорічні прикраси своїми руками!

 • Як зробити новорічні прикраси своїми руками?

  зимовий пейзаж

  Новий Рік – найяскравіше та казкове свято в році.

  Він пахне мандаринами, цукерками, бенгальськими вогнями, і, звичайно, сосною, сюрпризами, подарунками.

  Це свято дитинства.

  Тільки в це свято, дорослі як діти, розглядають ялинкові іграшки, вибирають новорічні прикраси для дому, захоплено роблять цікаві новорічні вироби.

    

  Час плине… Змінюються мода, політики, технології, а свято залишається. Такий же веселий, блискучий і бажаний.

  гілка ялинки

  За вікном сніг, гірлянди в вітринах? Пора готувати новорічні прикраси на ялинку. Сьогодні, як ніколи, ми губимося в лабіринтах супермаркетів з нескінченними полицями ялинкових іграшок. Но іноді, як правило, під Новий Рік, хочеться повернутися в дитинство і зробити новорічні ялинкові прикраси своїми руками – незвичайні, святкові, чарівні.

  Традиційно вибираємо кольори фарб – срібний і золотий. В Новий Рік ці кольори особливо символічні. Золотий колір символізує довголіття, чесність, вірність, повагу, пишність, багатство, велич, силу. А так же істину і досконалу гармонію. Срібний колір – символ світла, чистоти, невинності, мудрості, радості, безтурботності, душевної рівноваги.
  Саме це ми бажаємо один одному в новорічну ніч.

  Як зробити новорічну прикрасу.

  1. З усього розмаїття дерев’яних заготовок для творчості ми вибрали велосипед. Велосипед – знак здоров’я, руху, життєвої енергії, спорту і веселого відпочинку.
  як зробити новорічну прикрасу як зробити новорічну прикрасу велосипед
   
  2. Перед фарбуванням вони повинні бути заґрунтовані. Універсальний ґрунт в балончику вирівняє поверхню, заповнить лінію зрізу і витрати декоративної фарби буде значно менше.
  дерев'яні заготовки і грунт універсальний NEW TON Універсальний білий ґрунт NEW TON і дерев’яні заготовки для виробів до Нового Року.
   
  Струшуємо балон 1-2 хвилини, перемішуємо ґрунт, щоб покриття було рівномірним. Розпилюємо ґрунт тонким шаром з відстані 25-30 см.
  нанесення грунту грунтование деревянной заготовки
   
   3. Через 25-30 хвилин можна наносити декоративну фарбу. Один з велосипедів буде сріблястим. Так само, як і ґрунт, струшуємо балон з декоративною сріблястою емаллю.
  Універсальний грунт і емаль NEW TON Універсальний білий ґрунт NEW TON, універсальна срібляста фарба NEW TON для новорічної іграшки.
    
  Розпилюємо фарбу на велосипед тонким шаром з відстані 25-30 см. Зафарбовуємо велосипед з усіх боків.
  окрашивание деревянной заготовки эмаль универсальная и велосипед
   
  Поки срібляста фарба сохне, фарбуємо другу новорічну саморобку. Для цієї новорічної іграшки беремо золоту декоративну фарбу в балончику.
  Золотиста декоративна емаль і білий грунт NEW TON Золотиста емаль New Ton
   

  Новорічна іграшка до і після фарбування.

  дерев'яна заготовка новорічна іграшка забарвлена золотистої емаллю NEW TON
  новорічна іграшка велосипед Велосипед новорічна іграшка

  Білий ґрунт, два балончики декоративної фарби в аерозолі та новорічна прикраса готова!

  Незвичайні новорічні прикраси, зроблені своїми руками, несуть в собі частинку вашої душі, зберігають тепло ваших рук. Цим вони і цінні!
   
  белый грунт декоративная краска NEW TON и новогодняя игрушка новорічна іграшка на ялинці
   

  З наступаючим Новим Роком!

  Нехай золоте і срібне світло новорічних ялинкових іграшок та прикрас для будинку виконає свої обіцянки: принесе у вашу оселю багатство, подарує гармонію, радість і душевну рівновагу!

   

   

  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments