En

Новорічний олень з паперу – зимова чарівна казка в ваших руках

Новорічний олень своїми руками

Наближаються новорічні свята, а це означає, що починається активна підготовка до Нового року. Кожен до свята готується по-своєму – хтось списує щоденник загадуючи та плануючи подарунки, хтось заповнює календар довгоочікуваними зустрічами, хтось відвідує затишні магазини з засніженими вітринами в пошуках незвичайного декору. У такі моменти хочеться творити! Як вам ідея створити декор на Новий рік своїми руками?

Новорічна декорація – об’ємні фігурки Різдвяних оленів в оточенні ялинок занурять вас в атмосферу казки та чаклунства! Адже за легендою, саме олені запряжені в упряжку Санта-Клауса, який доставляє різдвяні подарунки. І нехай їх там було дев’ять, а ми зробимо трьох та створимо свою легенду.

До творчого процесу можна залучити всю родину. Повірте, зробити новорічного оленя своїми руками не так складно, як здається на перший погляд.

Для роботи вам знадобляться:

  • гофрокартон;
  • ніж канцелярський (різак);
  • клейовий пістолет;
  • шаблон оленя та ялинки (можна завантажити з інтернету або зробити самостійно);
  • олівець;
  • фарба аерозольна універсальна – срібло New Ton RAL 9006;
  • фарба аерозольна універсальна – біла матова New Ton RAL 9010;
  • фарба аерозольна універсальна – чорна New Ton RAL 9005.

1. Створюємо шаблон оленя з гофрокартону. Для тих, хто робить це вперше, можна взяти готовий трафарет в інтернеті. При самостійному створенні шаблону використовуємо олівець, в разі помилки його легко стерти. Коли ви будете задоволені своїм малюнком – скористайтеся ручкою або маркером для чистового обведення контуру.

2. За допомогою канцелярського ножа вирізаємо елементи паперового оленя.

3. Тепер вирізані деталі можуть служити трафаретом для інших фігур.

4. Щоб декорація на новий рік з картону вийшла стійкою та не розсипалася – приділяйте увагу дрібницям. Акуратно вирізайте та склеюйте всі деталі виробу. Для надійного кріплення можна скористатися клейовим пістолетом.

5. Таким же чином створюємо ялинку. Малюємо олівцем ескіз та вирізаємо.

6. Переходимо до фарбування. Наша композиція буде монохромною, тому фарбуємо сріблястим, білим та чорним кольором.

7. Фарбуємо ялинки. Не забуваємо про правила фарбування аерозольною фарбою. Нанесення здійснюється у 2-3 тонких шари з відстані 25-30 см. Інтервал між шарами 3-5 хвилин.

8. Через 7-10 хвилин, коли фарба повністю висохла, можна розпочинати складання казкової композиції, яка ідеально підійде як декор кімнати на Новий рік.

Створення декорації на Новий рік своїми руками вимагає часу та зусиль, але це варто того. Адже підготовка до Нового 2019 року – це цілий ритуал, що складається с клопоту, турбот та сміху. Це творчий процес, який не має чітких правил та інструкцій. Це час, коли в загальну справу залучаються сім’я, друзі, колеги, щоб створити затишну атмосферу свята, зарядити себе позитивом і пронести його через весь рік, разом із мріями, планами та новими креативними ідеями!

Рекомендуємо почитати статті на тему новорічного декору:

Як оновити та пофарбувати старі санчата

Новорічний вінок з лози своїми руками

Новорічний декор зі звичайних склянок