Ідеї для дому

Новорічні прикраси своїми руками!

 •  

  Новорічні ялинкові прикраси цілий рік зберігаються у «коробці нагорі».

  І лише тоді, коли все навкруги запорошило снігом, коли передсвяткова метушня в самому розпалі, коли нарешті в будинку пахне хвоєю, ми дістаємо заповітну коробку з новорічними ялинковими іграшками.

  Чого тільки немає в цій коробці!

  Вона зберігає історію кількох поколінь: ось шишки, зібрані в лісі багато років тому в новорічну ніч, ось новорічні прикраси, зроблені вашою дитиною в дитячому садочку, ялинкові гірлянди з вашого дитинства (до речі, у відмінному стані), клубки сплутаного дощику (вони стануть у нагоді, щоб задекорувати відерце з піском, в якому стоїть ялинка).

  Новорічні ялинкові прикраси. старі ялинкові прикраси
   Новорічні ялинкові прикраси.
  Тут зберігаються улюблені іграшки, – бабусин старовинний чайничок і мамин грибок, – які неодмінно, з року в рік, мають бути акуратно повішені на ялинку поруч з іншими ялинковими іграшками, а потім дбайливо повернуті назад, у «коробку нагорі».
  Ялинкова іграшка "Старовинний чайничок"

  Не засмучуйтесь, якщо, діставши новорічні прикраси для дому, раптом виявили, що фарба на деяких ялинкових іграшках стерлася, а верхівка втратила свій блиск.  

  Не дивно, адже ці ялинкові прикраси зустріли з вами не один Новий Рік.

  Ялинкова іграшка “Старовинний чайничок”.

  Яскраві і блискучі фарби в балончиках для декору допоможуть обновити новорічну іграшку, зробити її такою, як раніше.Нанесення декоративної фарби – простий і захоплюючий процес.

  Срібляста фарба для декору в балончику оновить верхівку і зробить стару ялинкову іграшку не рожевою, а сріблястою.

  1. Підготовка ялинкової іграшки до нанесення аерозольної фарби

  М’якою серветкою протираємо кульку та верхівку перед фарбуванням. Використовуємо паперовий стаканчик, щоб зафіксувати кожну ялинкову іграшку.

  Підготовка ялинкової іграшки до нанесення аерозольної фарби
    Підготовка ялинкової іграшки до нанесення аерозольної фарби.

  2. Нанесення декоративної фарби.

  Декоративну фарбу в балончику, як і будь-яку іншу аерозольну фарбу, перед використанням слід ретельно розмішати, щоб фарба лягала рівномірно. Струшуємо балон протягом 1-2 хвилин, перемішуємо фарбу.

  З відстані 20-25 см розпилюємо сріблясту фарбу тонким шаром на ялинкову іграшку.

  Ялинкові іграшки і срібляста аерозольна фарба в балончику NEWTON Реставрація та оновлення ялинкових іграшок. Як зробити новорічну прикрасу блискучою
  Ялинкові іграшки і срібляста аерозольна фарба в балончику NEWTON. Реставрація та оновлення ялинкових іграшок. Як зробити новорічну прикрасу блискучою.

  Через 20-30 хвилин, коли фарба підсохне, перевертаємо іграшки і наносимо фарбу на не зафарбовані місця.

  Новорічні прикраси для ялинки готові!

  Новорічні прикраси своїми руками
  Новорічні прикраси своїми руками.
  Погодьтеся, нанесення декоративної фарби не потребує багато часу і спеціальних навичок. Все швидко і просто!
  Декоративні аерозольні фарби

  Відвідайте магазини Арт, будівельний супермаркет або ринок.

  Тут можна купити фарби для декору на будь-який смак: золоті, сріблясті, бронзові, флуоресцентні, металіки і навіть хроми із дзеркальним ефектом.

  Декоративні аерозольні фарби в новорічний період не тільки допоможуть відновити старі новорічні іграшки. З їх допомогою легко і швидко можна зробити оригінальні новорічні прикраси своїми руками.

   

   

  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments