Різне

Крок до зірок: перетворення старенького самокату

 • 3 кроки —  120 хвилин до повного перетворення

  Осінь увійшла в наше життя не питаючи дозволу і без стуку. Пляжний відпочинок поступово сходить нанівець, але все ще теплі вечори ваблять і кличуть. Покатушки на велосипеді – відмінний варіант відпочинку, якщо є хороша компанія і бажання крутити педалі.

  Але коли накопичилася втома, хочеться яскравих емоцій або ж дітям потрібна розрядка від перших уроків — самокат кращий варіант. Дитяча безпосередність, легкість в управлінні і мінімум зусиль для “вітру у волоссі” — тільки частина з безлічі причин дістати забуту “іграшку”. І як прикро, якщо, нарешті, зважившись колесити дворами, виявляється, що транспорт у сумному становищі: фарба вигоріла і місцями облупилася, а на металі з’явилася перша іржа.

  Але хто нас зупинить, якщо є мета, а перешкоди лише підштовхують до дій? Озброюємося фарбою в балончиках і вперед — готувати транспорт до несамових веселощів.


  Для фарбування самоката знадобляться:
  • анти силікон;
   • эмаль універсальна New Ton: срібляста (RAL 9006), рожева (RAL 4003), морська хвиля (RAL 5021)
    • наждачний папір (шкурка)
   • захисні рукавички (захисна маска за бажанням)
   • плівка захисна / монтажна стрічка / папір

  покраска самоката

  Фарбуємо самокат самостійно:


  1. Обробка перед фарбуванням

  Зашкуріваем поверхню самоката наждачним папером або абразивною губкою, щоб видалити сміття, згладити нерівності і прибрати іржу, якщо вона є. За допомогою захисної плівки (монтажної стрічки або паперу) захищаємо місця не призначені для фарбування: колеса, кермо і сидіння.

  зашкуривание поверхности

   2. Знежирення

  Вдягаємо захисні рукавички (маску, якщо необхідно) і наносимо на поверхню металу будь-якої знежирювач (ми використовували анти силікон «Piton»). Завдяки даному етапу, фарба рівномірно лягає на поверхню і не облазить з часом.

  Obezzhyryvatel

  3. Нанесення аерозольної фарби

  Щоб пофарбувати метал без патьоків використовуйте фарбу в аерозольних балончиках. Для середнього самоката, при правильній експлуатації вистачить одного балона, але краще купити кілька кольорів, щоб створити свій унікальний дизайн.

  Весь самокат покриваємо сріблястою фарбою (NEW TON – RAL 9006) в один шар, не намагаючись зафарбувати всі ділянки з першого нанесення. Для кращого покриття тримаємо балончик на відстані 15-25 см від поверхні під кутом 45°.
  Через 3-5 хвилин наносимо другий шар сріблястої фарби (кількість шарів залежить від поверхні і вибраного кольору).

  Після висихання другого шару, через 3-5 хвилин додаємо творчу нотку в нашу роботу: локально покриваємо самокат рожевої (NEW TON – RAL 4003), а потім блакитною (NEW TON – RAL 5021 морська хвиля) емалями, не забуваючи витримувати 3-5 хвилин між нанесенням.

  аэрозольная краска краска в баллончиках
  аэрозольная краска в баллончиках красим из баллончика без подтеков

  Щоб досягти більшої насиченості кольору або отримати матову поверхню — використовуємо лак універсальний, який наноситься через 15-20 хвилин після фінального шару фарби.

  Реставрація закінчена – попереду час пригод!

  Самокат покрашенный из баллончиков
  Якщо вам необхідно пофарбувати автомобіль або підфарбувати сколи, подряпини – велика кольорова гамма емалі з ефектом «металік» для Lada, Daewoo Chevrolet, Skoda, Geely і інших автомобілів представлена тут.

  Якщо ви бажаєте придбати універсальну емаль для багатьох творчіх та господарських робіт оберіть потрібний колір тут.

  .

  .

   

  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments