Все про фарбування авто

Фарбування дисків своїми руками

 • Чим пофарбувати автомобільні диски?

  Авжеж, цим питанням цікавиться більшість автолюбителів. Ми впевнені, що стаття буде корисна автовласникам, які хочуть здійснити  фарбування дисків своїми руками.
  Напевно, у кожного автомобіліста є дискові колеса, які мають не дуже гарний зовнішній стан. З  цієї ситуації є чотири виходи:

  • залишити все як є і не звертати на це уваги;
  • розщедритися та купити нові диски;
  • віддати старі диски на реставрацію до автомайстерні, де за цю послугу візьмуть значну суму грошей;
  • дійснити фарбування дисків своїми руками.

   

  Для тих, хто обирає останній варіант, ми вирішили показати, як і чим пофарбувати диски авто та отримати результат, яким можна пишатися, та ще й  заощадити кошти.
  Спочатку слід визначити, які саме у Вас диски. Диски, як відомо, бувають сталеві (штамповані) і легкосплавні (литі). Ремонт і фарбування дисків того чи іншого виду практично ідентичні, але існує кілька нюансів. Наприклад, фарбування литих дисків вимагає попередньої ґрунтовки спеціальним ґрунтом для кольорових металів. Фарбування штампованих дисків цього не вимагає. Втім, краще скористатися ґрунтом. Для цього підійде акриловий автогрунт New Ton, який дозволяє заповнити всі подряпини, тріщинки й ідеально підготувати поверхню до фарбування. В іншому технологія фарбування така ж, і питання, як пофарбувати литі диски, у Вас виникати не буде.

  Перше, без чого процес оновлення наших дисків неможливий, це вибір фарби – фарба для дисків. Для фарбування дисків краще використовувати спеціальну серію – акрилову фарбу для дисків та акриловий лак. Фарби та лаки цієї серії розраховані на довгий термін експлуатації у будь-яку погоду. Покриття виходить твердим, блискучим. І, що особливо важливо, стійким до абразивного впливу піску, каміння, дорожніх реагентів, перепадів температури.
  Реставрація дисків – це абсолютно нескладний і простий у виконанні процес.

  Фарбування дисків своїми руками
  pokraska-avtomobilnuh-diskov-svoimi-rukami-chto-potrebuetsya-2-400x265
  Для роботи вам знадобляться:
   

  Друге, треба відповісти на питання: в який колір пофарбувати диски? Найбільш популярний колір – це срібло. Однак якщо Ви хочете бути оригінальним, можна вибрати  інші кольори – білий, чорний або різні відтінки сріблястого. Деякі автовласники бажають виділитися та фарбують диски більш яскравими кольорами, а іноді й кількома. У будь-якому разі, в який колір пофарбувати диски, вирішувати лише Вам. Ми вибрали найбільш популярний колір – срібло.

  Фарбування автодисків. Як пофарбувати диски авто. Переходимо безпосередньо до самого процесу:
  1. Ретельно зачищаємо поверхню диска наждачним папером, видаляючи за можливістю всі сліди іржі та нерівності.
  pokraska-diskov-svoimi-rukami-zachishayem-poverhnost-3-400x265
  2. Ви попрацювали з наждачним папером, диск необхідно очистити від пилу, протерши його сухою ганчіркою. Тепер закриваємо гумові ділянки колеса, щоб емаль не потрапила на них при фарбуванні – в цьому нам допоможе укривна плівка т малярна стрічка.
  pokraska-diskov-svoimi-rukami-podgotovka-k-pokraske-4-400x265
  3. Перед нанесенням емалі диск обов’язково треба знежирити. На знежиреній поверхні фарба буде триматися значно довше.
  pokraska-avtodiskov-obezgirivaem-poverhnost-5-400x265
  4. Перед фарбуванням балон дуже добре струшуємо. Розпилюємо фарбу з відстані 25-30 см. Фарбуємо у 2-3 шари, даючи кожному шару просохнути 7-10 хвилин.
  pokraska-avtodiskov-nanosim-emal-6-400x265 pokraska-diskov-nanosim-emal-7-400x265

  5. І останній етап – лакування. Лак наноситься з відстані 25-30 см у 2-3 тонких шари з витримкою між шарами 2-3 хвилини. На етапі лакування все і закінчується, даємо дискам просохнути, милуємося отриманим шедевром!

  Реставрацію литих або штампованих дисків завершено. Відновлення дисків авто – це нескладний процес, з яким може впоратися кожен, якщо робити все правильно. До того ж, ціна фарбування дисків таким способом досить вигідна та економічна  порівняно з варіантами купівлі нових або фарбування  старих у майстерні.
  pokraska-diskov-nanosim-lak-8-400x265
  Останній штрих – ми обробили покришку силіконовим мастилом PITON для оновлення гуми. Ось такий результат ми отримали:
  chem-i-kak-pokrasit-avtomobilnue-diski-1-400x265 pokraska-diskov-okonchatelnuy-resultat-9-400x265
  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments