Новини

Про фарби, море, сонце, пляж, конкурси та подарунки від NEW TON!

 • «Життя з NEW TON активне, бурхливе, енергійне!»

  «Життя з NEW TON активне, бурхливе, енергійне!» – під цим слоганом ми жили, працювали, вчилися, творили, відпочивали і дивачили в 2017 році.
  2 3

  Ми намотали близько 60 тисяч км по всій Україні, відвідали понад 5 тисяч торговельних точок і дісталися навіть до Берліна!

  4 Безымянный-1
  6 7

  Провели сотні презентацій, семінарів, тренінгів та майстер-класів. Випустили багато цікавих новинок і представили наші балончики в 7 країнах на тематичних виставках.

  8 9
  10 11

  Зазирніть на нашу сторінку в facebook і Ви побачите ЩО фарбували балончиками NEW TON на фестивалі «Street Food So Good Festival», що за конкурси ми проводили в соцмережі, і ЯКІ подарунки отримали переможці.

  12 13

  Для наших партнерів ми розробили унікальні навчальні та мотиваційні програми з конкурсами та розіграшами, бонусами і балами, подарунками та сюрпризами.

  14 15
  16 Безымянный-1
  18 19

  Кожен зміг зануритися в коловорот подій, отримати новий досвід, відчути нестримну енергію NEW TON.

  За підсумками роботи наші наполегливі, цілеспрямовані та енергійні партнери, ті, кому вдалося зробити найбільший ривок, продемонструвати стрімку динаміку зростання продажів, отримали головний приз – путівку на 2-х в сонячну країну.

  20

  Путівка на 2-х, море, сонце, пляж – з NEW TON можливо все!

  Залишайтеся з нами.

  21 22
  Безымянный-1 24
  25 26
  27 28
  29 30

  Буде ще цікавіше!

  Тому, що «Життя з NEW TON активне, бурхливе, енергійне!»

  31 32

  comments powered by HyperComments