Новини

Ралі продовжується! На цей раз у місті Маріуполь!

 • Тільки 22-23 червня, в м. Маріуполь – Ралі «Маріуполь» Кубок Лиманів

  Ми не зупиняємося на досягнутому, особливо коли сам успіх та перемога нас підштовхують вперед! Олексій Кобзєв, він же переможець в автоперегонах на Черкаській Лозовій, вже готується до чергового заїзду в місті Маріуполь.
  Ралі "Маріуполь" Кубок Лиманів 22-23 червня
  Ралі «Маріуполь» – це традиційне змагання з автомобільного ралі, яке проводиться з 2007 року. Урочиста церемонія відкриття відбудеться 22 червня в самому центрі Маріуполя, оновленому та красивому, на площі Театральна. Глядачі зможуть спостерігати за хвилюючим видовищем зі спеціально підготовлених безпечних ділянок.
  Глядацькі зони ралі Маріуполь 2019
  Джерело
  Маршрут перегонів бере початок зі спецділянки «Мелекіне», протяжністю в 20 км з великим перепадом висот і десятком трамплінів найрізноманітніших конфігурацій. Удачі хлопці!
  Ми всі також супроводжуємо Олексія та їдемо з ним на ралі в Маріуполь, щоб підтримати, повболівати з трибун і відчути всю бурю емоцій, знаходячись в епіцентрі подій.
  Олексій Кобзєв - учасник ралі "Маріуполь" 2018 Ралі Кубок Лиманів в Маріуполі 22-23 червня

  А зараз ми тримаємо кулачки на гарну погоду та запрошуємо всіх охочих на ралі «Маріуполь», щоб розділити з нами цю порцію драйву та адреналіну. Приходьте, приїжджайте, прибігайте, та заряджайтеся неймовірними емоціями!

  Тільки 22-23 червня 2019 року. Це вже скоро!
   

  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments