Ідеї для дому

Реставрація холодильника своїми руками!

 • Реставрація холодильника своїми руками — легко і просто!

   

  Відколи на емалі побутової техніки – часта і небезпечна проблема.

  При пошкодженні емалі зростає ризик виникнення короткого замикання або отримання удару струмом. Що робити? Чи можна пофарбувати холодильник й усунути цю проблему?

   
  пофарбувати старий холодиьник На прикладі старенького холодильника ми покажемо, як за допомогою спеціальної емалі для побутової техніки NewTon пофарбувати холодильник своїми руками. Покрокова інструкція та фото, як пофарбувати холодильник представлені у цій статті.
  Підготовка холодильника до фарбування-реставрації Підготовка холодильника до фарбування-реставрації.1. Необхідно знеструмити холодильник – вийняти вилку з розетки до закінчення реставрації. Фарбування холодильника триватиме 10-15 хвилин, тому харчовим продуктам у холодильнику нічого не загрожує.2. Ділянку, яку ми хочемо відреставрувати, очистити від забруднень звичайним миючим засобом. Якщо метал покрився іржею, її необхідно видалити наждачним папером.3. Знежирити місце реставрації будь-яким розчинником, антисиліконом або знежирювачем. Ми використовували знежирювач в аерозолю PiTon. Це зручно, оскільки не треба додатково використовувати серветки, рукавички, пензлики тощо. Важливо пам’ятати, що перед використанням вміст балона слід розмішати, струшуючи його протягом 1-2 хвилин.
  Універсальний знежирювач Розпилюємо знежирювач на пошкоджену ділянку з відстані 15-20 см і даємо підсохнути.
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Холодильник готовий до фарбування.

  Фарбування-реставрація холодильника.

  1. Відповідно до інструкції струшуємо флакон з реставраційною емаллю для побутової техніки NewTon протягом 2 хвилин. При цьому Ви почуєте торохтіння металевої кульки всередині – це потрібно, щоб фарба краще розмішувалася.

   OLYMPUS DIGITAL CAMERA 2. Наносимо фарбу кількома тонкими шарами до вирівнювання її рівня з емалевим покриттям холодильника.
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA Оскільки це спеціальна водостійка алкідна фарба, що відновлює емалеве покриття, вона має довго висихати. Через 6 годин фарба не буде забруднювати руки, але мочити і торкатися до зафарбованого місця можна буде лише через 24 години.
  Скол-на-холодильнике-1 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  Холодильник до усунення відколу Холодильник після усунення відколу
  Фарбування холодильника завершено, можна підключити його до розетки.

  Щільно закриваємо ковпачок з реставраційною емаллю, щоб фарба не висохла. Вона може ще не один раз стати в нагоді для фарбування холодильника або реставрації іншої побутової техніки – мікрохвильової печі, пральної машини, хлібопічки, морозильної камери, витяжки.

  Ну, як Вам результат?

  Фарбування холодильника своїми руками тепер не проблема. І якщо виникнуть питання «Як пофарбувати холодильник?» або «Чим пофарбувати холодильник зовні?», відповідь відома: «За допомогою реставраційної емалі New Ton!»

   
  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments