Разное

Конкурс «Life with NEW TON» продолжается

 • Очень трогательное письмо с фотографиями от  самой активной участницы конкурса – Лили, Волынская обл. с. Березовичи

  IMG_2717
  Привіт, мене звати Ліля, я мама двох чудових дітей. Донечка старша, їй 10 років, її звати Даринка, а синочок, менший за донечку, йому 4 роки, його звати Владик. Я дуже люблю свою малечу, як і кожна мама, але останнім часом у мене зовсім мало вільного часу, щоб  разом щось робити, хоча колись ми так гарно проводили час, ліплячи разом вареники чи випікаючи печиво. Це було тоді, коли я була у декретній відпустці, а коли вийшла на роботу, більшу частину життя почала займати робота.
  IMG_2718 IMG_2725

  IMG_2743

  З подругою ми міркували, як корисно й в той же час весело можна з дітьми провести вихідні. Отже, в мене на подвір’ї стоїть паркан, який відгороджує подвір’я від квітника, а біля нього стоять пеньки, на яких ми з дітлахами дуже любимо посидіти. Паркан та пеньки нічим не примітні й похмурі, от ми з подругою і придумали їх пофарбувати. Щоб це все було легко і цікаво для моїх дітей, подруга принесла нам фарби в балончиках «Ньютон» різних кольорів. 
  Коли моя малеча почула про таку забавку, то їхньому щастю не було меж! Владик з Даринкою наперебій почали вигукувати: «хочу фарбувати балончиками!!!». Нарешті, разом ми зможемо зробити щось цікаве і корисне.
  У неділю було дуже гарне сонечко, і ми пішли фарбувати паркан з пеньочками.  Ми всі разом чистили паркан, змітали віничком пил, разом ґрунтували та фарбували. Ми розфарбували паркан в улюблений колір моєї донечки – зелений, а пеньки розфарбували улюбленим кольором синочка – білим. Щоб було яскравіше, пеньки ми прикрасили червоними плямками.
  IMG_2744u IMG_2746

  IMG_2750

  Мої Владик і Даринка були переповнені шаленими емоціями від щастя і радості, а я, дивлячись на їхні чарівні посмішки, була така щаслива!
  Діти були дуже горді тим, що самі зуміли зробити багато корисного. Може, не все в нас вийшло  досконало, як у професіоналів, але всі ми були дуже щасливі. Для нас  це – найкращий в світі паркан із чарівними пеньочками.

  Усіх сусідів, друзів та бабусю з дідусем діти запросили  на оглядини нашого шедевру. Мої діти сяяли від компліментів, а я насолоджувалася їхнім щастям. Відтепер це наше найулюбленіше місце у дворі.
  Я відкрила для себе чудову фарбу в балончиках, якою можуть фарбувати навіть діти.

  Усією родиною ми вже думаємо над тим, що б нам ще разом пофарбувати. Ми обов’язково придумаємо щось цікаве, бо ще маємо кольори, такі насичені й яскраві,  що хочеться фарбувати і фарбувати!
  Адже більшого щастя для мене немає, ніж щасливі очі та посмішки моїх дітей!

  Ліля Б. Волинська обл. с. Березовичі.

  IMG_2758
  Фото доступно для голосования здесь
  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments