Новини

Старт сезону! Старт традиційних майстер-класів по Україні

 • Декор скляної вази за допомогою аерозольних фарб

  Стартував новий сезон на ринку лакофарбової промисловості, а це означає, що почалися наші традиційні майстер-класи по містах України. Першими містами в цьому році стали Кривий Ріг та Кам’янське. Майстер-клас був проведений в будівельному гіпермаркеті «Епіцентр».
  Аерозольні фарби NEW TON в великому асортименті
  Представники компанії NEW TON залучали всіх охочих взяти участь у заході. На вибір були запропоновані велика палітра аерозольних фарб і різні гіпсові фігурки для фарбування.
  Майстер-клас: як користуватися аерозольними фарбами
  Можливості використання універсальних аерозольних фарб досить великі. За допомогою них можна здійснити різноманітні ідеї. Щоб це продемонструвати, на майстер-класі були декоровані скляні вази. Яскраві й насичені кольори фарб надають свободу уяві. Можна зробити яскраву та різнобарвну вазу або стильну з геометричним орнаментом. У будь-якому випадку кожен виріб знайде собі місце в інтер’єрі. У роботі були використані універсальні аерозольні фарби та емаль з ефектом «металік».
  Як зробити вазу своїми руками
  Аерозольні фарби NEW TON – це великий асортимент продукції різних кольорів і відтінків. Придбати фарби й лаки в балончиках в Дніпропетровській області ви можете в спеціалізованих магазинах. З адресами точок продажу ознайомтеся за посиланням.
   
   

  comments powered by HyperComments