Ідеї для дому

Свіжість весняної зелені в інтер’єрі та екстер’єрі


 • Фарбуємо меблі для саду та балкону аерозольною фарбою салатових кольорів

  Гарно підібрані кольори — естетична насолода та позитивні емоції від взамодії. Гармонії у поєднанні кольорів, раніше за усіх, навчає нас матінка природа: в дотиках молодої зелені діснаємось про ніжність трав’яного кольору; перші квіти гомонять про свіжість небесно-блакитних та синіх відтінків; сонячні кульбаби шепочуть про безмежну палітру вранішнього й західного сонця.

  Світло зелений колір асоціюють з весною — це колыр свіжої молодої зелені, легкості та розквіту життя після одноманітних зимових пейзажів. Вважається, що він добре впливає на нервову систему, розслабляє, покращує зір і позитивно позначається на роботі головного мозку. Його використовують для оформлення інтер’єру дитячих кімнат, офісних приміщень, а також кухонь і ванн.

  Кольорознавці  запевняють, що салатовий колір в помірній кількості та при належному поєднанні, абсолютно однаково впливає на різні типи особистості — допомагає впоратися з негативними думками, заспокоює і освіжає.

  Позитивні емоції актуальні у будь-який час та край необхідні для здоров’я людини. Тож, перевіримо на ділі, який вплив на світосприйняття має колір та створимо диво-трансформацію для старого дерев’яного стільця радянських часів. Запасаємося аерольною фарбою і гайда до справи!

   

  Пропонуємо відео з оновлення садових меблів, парканів та предметів побуду універсальною емаллю New Ton фарбувати балончиком напрочуд легко та цікаво як новачкам, так і профі. Обирайте свою палітру і створюйте весну власноруч! 


  Що знадобиться:


  знежирюємо Антисиліконом Piton

  Процес фарбування балончиками:

  1. Очищуємо дерево від бруду: наждачним папером обережно видаляємо стару злущену фарбу, бруд та пил з поверхні стільця. Бажано обирати наждачний папір різних номерів та змінювати його у процесі роботи для знищення нерівностей та до створення гладкої поверхні під ґрунтування. За наявності великих сколів та глибоких виїмок використовують шліфувальну машинку. 

  2. Знежирюємо поверхню антисиліконом чи іншим очищувачем для деревини.

  3. Для надання поверхні деревини рівної, гладкої структури, а також для її захисту наносимо універсальний білий ґрунт. Крім того, завдяки грунтуванню у 1,5 рази зменшується витрата фарби та досягається максимальна яскравість кольору.

  Наносити ґрунт найліпше на перегорнутий стілець – фарбуючи  зверху-вниз ніжки та легкими поступовими пшиками зворотню сторону сидіння.

  Увага! Перед нанесенням ґрунту та фарби в балончиках уважно прочитайте поради до використання на етикетці. Обов’язково струшуйте балончики 2-3 хвилини та дотримуйтесь рекомендацій, щодо нанесення й висихання шарів фарби: фарбуйте на відстані 20-25 см від об’єкту; наносьте емаль тонким шаром у декілька етапів; слідкуйте за температурою балончиків під час роботи (при t нижче +15ºС можливі патьоки, тому балончики потрібно нагріти у кімнаті до +20-25ºС).

  Порада:
  Якщо потрібно пофарбувати пластикові садові чи кімнатні меблі обирайте спеціальний ґрунт для пластику, що не зашкодить матеріалу та надасть змогу наносити зверху грунту будь-яку універсальну емаль (без необхідності купувати спеціальну фарбу для пластика).


  4. Після висихання ґрунту (10-15 хвилин) можна переходити до фарбування. Струшуємо балони протягом 2-3 хвилин для рівномірного покриття кольором.

  Першою наносимо аерозольну фарбу New Ton RAL 1016 лимонного кольору на усю поверхню стільця: легкими пшиками., на відстані та тримаючи балончик під кутом для рівномірного фарбування.
  Даємо 5-7 хвилин для висихання першого шару та повторюємо процес 2-3 рази.


  5. Після висихання лимонної, продовжуємо фарбування салатовою аерозольною фарбою New Ton RAL 6018. Дотримуємося тих самих правил, що і у попередньому кроці.

  6. Через 10-15 хвилин перегорніть стілець та пофарбуйте сидіння у лимонно-жовтий колір, а також додайте кілька пшиків на межі сходження фарб.

  Для більш цікавого вигляду меблів, можна створити перехід фарб одна в одну подібно до ефекту омбре. Для цього наприкінці фарбування, легкими пшиками та на більшій відстані від поверхні, розтушуйте кордони кольорів більш світлою фарбою ( на прикладі цього стільця – лимонно-жовтою)

  Меблі до зустрічі весни готові! 

  Тож, чи дійсно колір молодої травички підіймає настрій? Діліться вашими відчуттями та пишіть коментарі до цього DIY відео на нашому Youtube каналі.

  👉 Підписуйтесь на канал та будьте першими, хто побачить найцікавіші відео зі світу аерозольних фарб та диво-перетворення з  продукцією NewTon.

  До нових зустрічей! 😉

  5/5 (6)

  comments powered by HyperComments