Все про фарбування авто

Усунення подряпин на автомобілі!

 • Останнім часом, багатьох, все частіше цікавить питання – як усунути подряпини на автомобілі. Чи можливо зробити ремонт, усунути подряпин своїми руками та отримати гідний результат, не втрачаючи при цьому значні суми? Якщо вас цікавить, як усунути подряпини на автомобілі та відколи на кузові, то ця стаття для вас.
  Як би акуратно не старалися їздити любителі-автомобілісти, але від подряпин на авто ніхто не застрахований. Причин тому може бути маса: камені, що вилітають з-під коліс машин, підступні гілки, на які можна ненароком наїхати тощо. З огляду на те, що майже кожен власник автомобіля дуже дбайливо ставиться до своєї машини, то навіть найдрібніші подряпини на авто здатні значно зіпсувати настрій будь-якому автовласникові.
  avtolubitel
  Поспішаємо заспокоїти всіх автолюбителів – економічне, але водночас ефективніше рішення даної проблеми є. Клацніть на зображення нижче, щоб подивитися відео – усунення подряпин та відколів на машині.
   ВИДЕО: Устранение царапин и сколов на машине
  Багато джерел скажуть вам про те, що для того, щоб виконати ремонт та усунути подряпини на автомобілі, існує велика кількість засобів. Це: спеціальні поліролі, антиподряпини, полірувальні пасти, добре розрекламований восковий олівець для подряпин, але ось який ефект буде від застосування цих засобів – невідомо.

  Всі перераховані вище засоби здатні впоратися з подряпинами, які зачіпають тільки шар лаку, не доходячи до фарби. При використанні вони затирають верхній шар лаку за допомогою абразивних речовин, які входять до їх складу, тому поверхня стає ніби гладкою. Але ними не можна захоплюватися, тому що можна повністю зняти лак c поверхні авто, а це, самі розумієте, загрожує неприємними наслідками.

  carapinu_na_mashine
  Так яким же чином можливо здійснити усунення подряпин на авто?
  Carandash_01

  На наш погляд, відмінним помічником в усуненні подібних неприємностей є реставраційний олівець для авто. Реставраційний олівець для авто являє собою тубу об’ємом 12 мл з високоякісною акриловою фарбою під колір вашого автомобіля. Цей олівець для подряпин, перевірений вже багатьма автовласниками, здатний усунути подряпини і відколи на кузові вашої машини, які доходять не тільки до ґрунту, але й до металу.

  Усунення подряпин за допомогою реставраційного олівця NEW TON – це дуже просто та ефективно! Олівець NEW TON випускається в кольорах лінійки автомобілів ВАЗ і Daewoo / Chevrolet (+ серія Import). Якщо ви власник іномарки, і хочете підібрати комплект точно під колір вашої машини, то скористайтеся формою підбору кольору на початку цієї статті або переходите на remarkpen.com

   
  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments