Новини

Харків проти наркотиків: акція «Намалюй життя»

 • Харків’яни вийшли на боротьбу з наркоманією, озброївшись балончиками з фарбою

  Aktsiya s kraskamiПроблема поширення згубної звички, особливо серед молоді – далеко не новина. Ось тільки ефективних методів боротьби з цією залежністю як і раніше небагато. Особливо ускладнює ситуацію те, що знайти будь-який різновид наркотиків не так і складно – адреси та контакти розповсюджувачів написані на стінах будинків, парканах і будь-яких інших більш-менш «гідних для розпису» об’єктах.
  Aktsiya s kraskami v Kharkove
  Небайдужі харків’яни втомилися миритися з такою ситуацією і вирішили вжити кардинальних заходів в боротьбі з наркоманією. Під гаслом «Намалюй життя» волонтери озброїлися балончиками з фарбою і вирушили зафарбовувати небезпечну інформацію, звільняючи тим самим від наркотичної пропаганди рідне місто.
  Narisuy zhizn Aktsiya s kraskami Ukraina
  Першим очищеним, а точніше «замальованим» за допомогою аерозольних фарб, став район ХТЗ. Волонтери використовували яскраві кольори і трафарети, що в підсумку допомогло позбутися від значного числа незаконних рекламних оголошень.
  aktsiya «Narisuy zhizn» KHTZ
  Компанія NEW TON підтримала акцію і виступила одним із спонсорів цього заходу, який є тільки початком. В кінці акції волонтери руху передали естафету активістам з інших районів, які, будемо сподіватися, підтримають цю добру традицію і зроблять свій внесок у формування здорового і активного суспільства.
  Kharkiv proty narkotykiv
  Детальніше про акцію ви можете дізнатися тут.

  comments powered by HyperComments