En

Оновлюємо садову гойдалку своїми руками

Фарбування садової гойдалки аерозольними фарбами —  справа нехитра

З фарбами в балончиках кожен зможе легко та швидко оновити зовнішній вигляд садових меблів.
Об’єктом перетворення стане металева садова гойдалка. Зручна та практична, вона постраждала від часу: колись насичений синій колір фарби вицвів, на металі місцями з’явилася іржа.
Як і чим пофарбувати вуличну гойдалку чи лаву? На перший погляд, такий відповідальний процес здається складним, таким, що вимагає часу та навичок. Особливо лякає перспектива своїми силами перефарбовувати не «традиційну» дерев’яну лаву, а складну конструкцію з металу.

Якщо є бажання, оновити зовнішній вигляд старої улюбленої гойдалки — зовсім не складно.

Для цього потрібні:

Підготовка поверхні до фарбування:

Перш за все, оскільки у нашому випадку фарба призначена для фарбування металу, необхідно вберегти поверхню тканини від потрапляння на неї фарби, а також пилу та забруднень. Для цього зафіксуємо на ній плівку за допомогою малярської стрічки або канцелярських затискачів.

Отже, перш за все треба підготувати гойдалку до фарбування та очистити її. Чим більш ретельно ми це зробимо, тим кращим буде кінцевий результат. Верхній шар старої фарби видаляємо наждаковим папером.

Після обробки на металі залишається шліфувальний пил, який обов’язково витираємо серветкою.

Для того, щоби фарба лягала рівномірно, знежирюємо металеві поверхні  за допомогою аерозольного знежирювача. Він відмінно знежирює та більш зручний у використанні.

Процес фарбування:

Поверхня підготовлена, отже, більша частка справи зроблена. Починаємо фарбувати.
Ми використовуємо три балончики швидковисихної фарби, колір 5015. Перед початком використання для отримання рівномірного кольору фарбу потрібно обов’язково розмішати. Для цього інтенсивно струшуємо балончик протягом 1-2 хвилин. Тепер наносимо перший шар фарби, тримаючи балончик вертикально на відстані 25-30 см від металевої поверхні.

Після висихання першого шару фарби (приблизно через 15 хвилин) можна наносити другий шар. Це допоможе усунути недоліки, можливі «пропуски» і забезпечить рівномірний колір.

Тепер знімаємо плівку та милуємося результатом своєї роботи.

Дивовижно, як змінилася стара садова гойдалка всього за пару годин! Ніяких слідів іржі та блідного кольору. Аерозольна фарба New Ton допомогла отримати рівномірне покриття без потьоків і недоліків. Ми за лічений час і максимально акуратно змогли пофарбувати металеву гойдалку.
Ви колись бачили, щоби пензлик давав такий результат? Це доводить, що будь-яка людина, яка має бажання та читала інструкцію, може якісно та швидко оновити вигляд улюблених садових меблів.

Для ідеального зовнішнього вигляду, щоби гойдалка виглядала як нова, не вистачає лише нового тканинного покриття. Але це вже зовсім інша історія…. Надихайтеся і створюєте затишок власними руками з аерозольними фарбами New Ton!

Дивіться також, як пофарбувати шезлонг у кольори райдуги чи оновити дерев’яну лаву та насолоджуватися яскравим літом!