En

Як пофарбувати автомобільні диски балончиком

Бажаєте бюджетно реставрувати автомобіль своїми руками? Почніть з реставраціїї дисків!Читайте як бюджетно пофарбувати диски авто.

Кожен автомобіліст знає, що машина як добрий друг — вимагає догляду і належної уваги. Автомобільні диски — деталі, що знаходяться в постійній взаємодії з дорожнім покриттям, а тому швидко втрачають належний вигляд і потребують підфарбовування чи заміну.

Щоб пофарбувати диски самостійно не потрібно багато часу і спеціальних навичок. Все що знадобиться — 1,5-2 години вільного часу та якісна автомобільна емаль. Уперед!

Матеріли для роботи:

1. Підготуємо поверхню для нанесення автомобільного грунту

Ретельно, за допомогою металевої щітки, очищуємо диск від сміття, бруду та дефектів. Бажано зачистити поверхню диска наждачним папером для видалення іржі та нерівностей. Після очищення, обов’язково протираємо диски сухою ганчіркою від пилу та закриваємо захисною плівкою поверхню, не призначену для фарбування.

2. Знежирюємо поверхню дисків

Щоб авто грунт, а потім і фарба вкривали диск рівномірно, очистимо поверхню від жиру й інших забруднень. Ми використовуємо антисилікон у балонах, бо він легко знежирює диски у складно доступних місцях, не викликає корозії та безпечний для будь-яких видів лакофарбових покриттів.

3. Наносимо автомобільний грунт на литі диски

Після того, як поверхня диска знежирена, її необхідно вирівняти від подряпин та виїмок. Для авто деталей в асортименті New Ton є спеціальний авто грунт, що поліпшує зчеплення фарби з металом і допомагає зменшити витрати фарби у 1,5 рази.

Щоб нанести грунтівку рівномірно, тримайте балон під кутом 45 °C на відстані ~ 20-30 см. При необхідності можна наносити грунт в кілька шарів, після чого дати змогу просохнути згідно інструкції (10-15 хвилин). Після повного висихання можна починати фарбування дисків.

Залежно від кольору і бажаного відтінка, рівномірно наносимо фарбу в 1-3 шари, витримуючи паузу у 7-10 хвилин для висихання шарів. Для кращого результату, перед фарбуванням уважно прочитайте інструкцію на балоні та не забувайте про засоби захисту — рукавички, респіратор.

4. Фарбуємо диски балончиком за інструкцією

Фарбувати балонами дуже просто, зручно і швидко: струшуємо ємність з фарбою 2-3 хвилини, щоб кольоровий пігмент добре перемішався і рівномірно покривав поверхню кольором. Потім, розпилюємо фарбу під кутом 45°C на відстані 25см від об’єкта фарбування.

5. Вкриваємо лаком

Якісне фарбування — це робота «по-вологому», тому через 20-30 хвилин, після нанесення останнього шару фарби, вкриваємо диски авто лаком. Він забезпечить глянсовий блиск, додасть насиченості кольору, захистить від пошкоджень та вигорання.


Альтернативою авто емалі для дисків є спеціальна емаль для різних видів металу – Aluminium spray від New Ton. Як застосувати даний тип емалі для реставрації металевих покриттів автомобілю дивіться у відео “Фарбування дисків Aluminium spray”:

YouTube відео