En

Як підібрати колір фарби для автомобіля

Підібрати аерозольну фарбу для авто або реставраційний олівець від cколів з емалями NewTon

Більшість автолюбителів стикаються з цим питанням при необхідності видалення подряпин та відколів фарби на лакофарбовому покритті автомобіля без повного фарбування його кузова.

Основним способом правильного підбору кольору є підбір по заводському колірному коду фарби. Знаючи такий код, ви можете легко вирішити цю проблему. Однак, колір ЛКП автомобіля може істотно змінитися в результаті його експлуатації, наприклад, вигоріти. Тому найбільш простий і наочний спосіб підбору кольору – це прикладання реальних зразків кольорів безпосередньо до ЛКП автомобіля. Такі зразки вифарбовування кольорів є на ковпачках балонів, реставраційних олівцях NEW TON, а також в автокаталозі кольорів NEW TON.

Автофарба

Каталог NEW TON зі зразками реальних кольорів представлений в кожній торговельній точці, що працює з автопродукцією NEW TON (де купити в Україні). Там же ви можете отримати персональну консультацію і придбати тільки найнеобхідніше для вирішення вашої проблеми.

За допомогою автомобільного каталогу NEW TON колір підбирається наочно, методом прикладання його до автомобіля або порівнюючи колір з лючком.

Здійснюючи підбір фарби для авто, необхідно враховувати, що на візуальне сприйняття кольору впливають освітлення, термін життя лакофарбового покриття, ступінь глянцю покриття. При підборі кольору фарби для авто за допомогою каталога NEW TON, обов’язково перевірте відповідність кольору з реальним взірзем на ковпачку авто емалей і реставраційних олівців NEW TON.

Знайти авто емаль на сайті можна за допомогою пошуку за кольором: знайдіть потрібну авто емаль у каталозі — металік або глянцеві – і, в графі «пошук», введіть код, модель машини або точну назву кольору. Всі емалі, які є у виробництві NewTon ви побачите в результатах пошуку. Якщо ви не знайшли потрібний колір спробуйте пошук в іншому обсязі (400/150 мл), а також в реставраційних олівцях «металік» і «глянцеві».

Підбір фарби для авто

В автомобільних аерозольних фарбах NEW TON. Реальний взірець кольору представлений на ковпачку кожного балона NEW TON та відповідає на 100% автоемалі, яка міститься в аерозолі NEW TON. Підбір фарби на авто таким способом вважається найбільш ефективним. Автомобільний код прописаний на ковпачку та на дні балона.

У реставраційних олівцях NEW TON. Реальний взірець представлений на ковпачках реставраційних олівців NEW TON та відповідає на 100% автоемалі, яка міститься в олівці NEW TON. Підбір фарби для автомобіля таким способом вважається найбільш ефективним. Код, якому буде відповідати автофарба, прописаний на етикетці олівця.

Увага! Кольори, представлені на дисплеї, відтворені електронним способом. Вони не замінюють оригінальних кольорів, оскільки на сприйняття кольору впливають, серед інших, такі фактори, як: структура поверхні, блиск та освітлення та інші фактори. Отже, щоб правильно підібрати фарбу для авто завітайте до однієї з в торговельних точках, які працюють з NEW TON.

Асортимент авто емалей NewTon постійно поповнюється новими кольорами за найбільш популярним маркам авто. Переглянути останні оновлення палітри реставраційних олівців можна тут.