En

Фарбування дзеркала бокового виду фарбами з балончика

Як підготувати автомобіль для продажу

У насиченому ритмі життя, зростанні трафіку на дорогах, незручному паркуванні, лакофарбове покриття автомобіля стає вразливим. Від подряпин та відколів емалі не застрахований навіть обережний водій зі стажем. Саме тому, косметичний ремонт автомобіля буденна річ для кожного автомобіліста. Для когось — це необхідна передпродажна підготовка автомобіля, для інших — планове обслуговування або ж звичайний дрібний ремонт.

До невеликих дефектів відносять, наприклад, подряпини на дзеркалах бокового виду, особливо, якщо вони не мають поворотних механізмів. І перш ніж шукати найближчий автосервіс, варто оцінити масштаби дефекту. Якщо площа пошкодженої поверхні невелика, зверталися до фахівців зовсім не обов’язково. Ви легко зможете відновити дзеркала бічного виду своїми руками.

Для якісної реставрації лакофарбового покриття досить придбати спеціалізовану автоемаль в балончиках. Колір емалі підбирається за колірним кодом автомобіля. Знайти код кольору авто можна на етикетці з технічною інформацією. В кожному автомобілі вона знаходиться в різних місцях – на стійках дверей, під капотом, на кришці багажника. Після того, як ви визначилися з кольором, перевірте його наявність за пошуком у каталозі авто емалей New Ton, серед кольорів авто емалей металік 400 мл, 150 мл або серед реставраційних олівців New Ton (якщо подряпини зовсім невеличкі).

Якщо ви вперше зважилися пофарбувати дзеркало автомобіля уважно прочитайте цю статтю, де поетапно розкажемо про кожен крок.
Або дивіться відео з наглядним прикладом реставрації авто:

YouTube відео

Для реставрації дзеркала бокового виду знадобляться:


1. Підготуємо поверхню для ґрунтування

Знімаємо дзеркало заднього виду.
Ретельно збиваємо глянець. Обробляємо поверхню абразивним бруском. Знежирюємо поверхню антисиліконом або розчинником.

2. Ґрунтуємо поверхню дзеркала

Після того, як поверхня очищена та знежирена, її необхідно вирівняти від подряпин та сколів. Так як корпус дзеркала зроблений з пластику необхідно підібрати належний ґрунт. Серед аерозольних емалей New Ton є спеціальний ґрунт для пластику. Після його нанесення можна фарбувати поверхню будь-якою авто фарбою (навіть не призначеною для пластикових поверхонь). Крім того, ґрунт значно зменшить витрату фарби, та надасть довговічності лакофарбовому покриттю.

Важливо! Для якісного шару емалі температура балона, середовища та поверхні, що фарбується має бути не менше +25ºС.

Перед використанням обов’язково ознайомтесь з інструкцією на балоні. Бажано наносити грунт поступово: тонкими шарами 2-3 рази. Після кожного шару зачекайте згідно інструкції 10-15 хвилин, щоб фарба просохла.
Не забувайте користуватися рукавичками та респіратором, а також провітрювати приміщення.

3. Фарбуємо дзеркало авто балончиком

Фарбувати аерозольними емалями просто, зручно і швидко. Головне дотримуватися інструкції на балоні:
1. Розмішати вміст балона 2-3 хв. Під час роботи періодично струшувати балон. Зробити пробне розпилення.
2. Тримаючи балон вертикально, розприскувати емаль із відстані 25-30 см. Нанести 2-3 тонких шари з проміжком 3-5 хвилин.
3. Нанести 2-3 тонких шари з проміжком 3-5 хвилин.

4. Вкриваємо дзеркало авто лаком

Оскільки ми використовували емаль з ефектом «металік», її обов’язково потрібно вкрити лаком. Лак авто New Ton додасть глибину кольору, посилить глянець та забезпечить міцне покриття, стійке до механічних та атмосферних впливів.

5. Встановлюємо дзеркало на автомобіль

Після того як лак висохне, відреставроване дзеркало можна встановлювати на автомобіль. За тим саме принципом, з балончиками New Ton, ви зможете пофарбувати бампер авто, зафарбувати подряпину на капоті чи реставрувати будь-яку іншу деталь автомобіля. Для боротьби з незначними ефектами користуйтеся реставраційними олівцями серед яких є фарба, грунт, лак і навіть емаль для побутової техніки та кераміки.

Читайте також, як пофарбувати автомобільні диски балончиком.