En

Фарбування автомобільних ковпаків

Як пофарбувати пластикові автомобільні ковпаки балончиком

Потертий, подряпаний автомобільний ковпак, що втратив блиск і колір, може зіпсувати зовнішній вигляд будь-якого автомобіля.

Старий автомобільний ковпак

Частота заміни ковпаків на колесах авто залежить від якості доріг, манери їзди та відношення власника до свого авто. Людям, що піклуються про машину і одночасно ведуть активний спосіб життя — полюбляють відпочинок на природі, мисливцям й рибалкам — пластикові ковпаки доводилося б міняти майже кожної подорожі. Звісно, такий варіант не для кожного. Але замість “купити нові ковпаки” є інший вихід — реставрувати автомобільні ковпаки власноруч.

З появою спеціальної емалі для пластику від NEW TON оновлення авто під силу кожному. Крім того, що пофарбувати ковпаки балончиком у 5 разів дешевше ніж купівля нових, це дає можливість зберегти фірмові ковпаки, встановлені виробником.
Одного балона сріблястої фарби достатньо, щоб оновити чотири пластикових ковпаки.

Технологія фарбування ковпаків за допомогою балончика зовсім нескладна й не потребує специфічних знань, багато часу і спеціальних навичок.
Все, що знадобиться: 1,5-2 години вільного часу, емаль New Ton та уважне дотримання правил фарбування, вказаних на балоні. Уперед!

Матеріали для роботи:

Ковпак автомобільний до фарбування

1. Підготовка ковпаків до фарбування

Ретельно відмиваємо ковпаки від дорожнього бруду і олив. Витираємо ковпаки насухо. За необхідності видаляємо задирки дрібнозернистим наждачним папером або абразивною тканиною.

2. Знежирення поверхні

Для того, щоб фарба мала гарне зчеплення з поверхнею ретельно знежирюємо ковпаки будь-яким неагресивним розчинником або антисиліконом. Знежирювач Piton в балончику зручний для очищення рель’єфних поверхонь та безпечний для пластику.

3. Фарбування авто ковпаків аерозольною фарбою

Для кращого результату, перед фарбуванням уважно прочитайте інструкцію на балоні та не забувайте про засоби захисту — рукавички, респіратор.

  • Струшуємо балон протягом 2–3 хвилин.
  • З відстані 25–30 см розпилюємо фарбу на ковпак тонким шаром.
  • Через 5–7 хвилин наносимо другий шар, ретельно профарбовуємо вигини і краї.

4. Встановлення авто ковпаків на колеса

Срібляста фарба для пластику висихає швидко. Вже через 5–10 хвилин відреставровані ковпаки можна брати руками. Проте, кріпити їх на колеса рекомендується через 24 години після фарбування.

Відреставрований авто ковпак

Фарби NEW TON – миттєвий тюнінг вашого авто! Результат красномовніший за слова:

Читайте також, як відновити дзеркала бічного виду власноруч.