En

NEW TON — місце зустрічі незмінне

Компанія New Ton приймає дистрибуторів з Одеси, Херсону, Миколаєва

Запорукою продуктивної спільної роботи є довіра, взаємна допомога і злагоджені дії на шляху до спільних цілей.
Цінності компанії NEW TON — «‎завжди на зв’язку» та «надійне партнерство» — важливі, як для внутрішніх взаємин команди, так і для побудови довгострокових відносин з партнерами і клієнтами. В компанії завжди гостинно приймають гостей та радіють кожній можливості поділитися знаннями й досвідом про аерозольну продукцію.

Тільки у березні, травні та червні цього року (2021), в компанії пройшло п’ять зустрічей з дистриб’юторами різних міст України: Київ, Одеса, Херсон, Миколаїв, Суми. За кілька днів перебування гостей, команді New Ton вдалося провести насичену культурну та освітню програми серед яких:

  • екскурсія на виробництво, де кожен мав змогу на власні очі побачити процес створення аерозольних фарб, потрапити до магічної лабораторії, познайомитися з безпосередніми розробниками нових продуктів.
  • відвідання офісу компанії, де відбулася презентація за всіма ТМ компанії, знайомство з новими продуктами, майстер-класи та відкритий діалог з маркетингом, щодо основних переваг аерозольних емалей NewTon.
  • знайомство з різними департаментами та теплі дружні бесіди за кавою.

Зважаючи на кількість посмішок, рукостискань та слів вдячності — зустрічі за правом можна вважати успішними та продуктивними.

Двері компанії New Ton як і раніше відкриті для партнерства та взаємної праці, бо коли справа стосується аерозольної фарби — місце зустрічі справді незмінне!

Ділимося фотозвітом зустрічей:

Дистрибутори New Ton «Оригінал Авто», «Тайгер», «Ігнатенко», «Нова Формула», «Софаро»