En

Новини

Виберіть цікаві для вас теги:

Фарбуйте авто емалями New Ton — отримуйте результат як з малярським пістолетом. Відтепер, фарбування на рівні автомаляра, доступне кожному користувачу автомобільних емалей NewTon.
Креативний погляд на традиційний символ новорічних свят з аерозольними фарбами NewTon. Щиро вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Хай рік буде щедрим на яскраві емоції, міцне здоров’я.
Акриловий автомобільний ґрунт у трьох кольорах. Білий, сірий, а відтепер і чорний! Новий колір акрилового авто ґрунту вже у продажу. Обирайте потрібний та фарбуйте якісно і швидко з NewTon!
Відповідаємо на 7 гарячих питань про жаростійку фарбу NEW TON щодо аерозольної термостійкої емалі.
Мандруйте рідним містом та отримуйте безліч цінних подарунків. Подорожі за кордон поки що ускладнені карантином та не цілком безпечні. Але нам, українцям, журитися не має сенсу.
New Ton приймає дистрибуторів та промоутерів з Києва, Дніпра, Одеси, Львова та інших міст України. Виробництво NewTon невтомно працює як над якістю аерозольної продукції, так і над іміджем компанії.
Як самостійно видалити сліди жовтих плям, плісняви, жиру, сажі, кіптяви, нікотину на стіні й стелі. Жовті плями на стелі та стінах можуть виникати через вплив кіптяви, нікотину, жиру…
Безмежжя дитячої фантазії та творчого потенціалу відкривали у дитячому літньому таборі. Друзі NewTon, артстудія Цвітна Капуста Хаб завжди креативно й творчо обирає тему та локацію…
Збір друзів під небом Харкова для просування ідеї реконструкції провулка Воробйова. Вивільнена магнетична сила. Той самий вабливий вітер змін.
10 трендових кольорів за марками авто у лінійці реставраційних олівців NewTon. Чудова новина для автомобілістів! Лінійка реставраційних олівців NewTon доповнена.
Компанія New Ton приймає дистрибуторів з Одеси, Херсону, Миколаєва. Запорукою продуктивної спільної роботи є довіра, взаємна допомога і злагоджені дії на шляху до спільних цілей.
Компанія NewTon стала частиною стріт-арт мистецтва на фестивалі графіті «CONTAINER JAM»: понад 20 райтерів Харкова «прокачали» дрифт-трасу.
Дивіться танцювальний флешмоб робітників виробництва аерозольної фарби NewTon — фарбуйте якісними балончиками та смакуйте життя!
Авто емаль для супортів і гальмівних дисків вже у продажу! Міцні, яскраві, стійкі до бензину — аерозольні фарби NewTon для ремонту авто.
NewTon — аерозольна фарба, лаки, авто емалі і реставраційні авто олівці українського виробництва з багаторівневим контролем якості.
Перша в Україні аерозольна фарба, що світиться у темряві – спробуйте люмінісцентну емаль в балончику від виробника NewTon.
Глянсові, матові, а тепер ще й напівматові — обирайте аерозольні фарби NewTon для фарбування будь-чого та створюйте якісне довговічне покриття.
Як зберігати аерозольні балони, як фарбувати у літню спекотну пору – все про транспортування лакофарбової аерозольної продукції New Ton.