En

Емаль спеціального призначення для блокування плям

Як самостійно видалити сліди жовтих плям, плісняви, жиру, сажі, кіптяви, нікотину на стіні й стелі

Жовті плями на стелі та стінах можуть виникати через вплив кіптяви, нікотину, жиру (у приміщеннях для приготування їжі), а також води ( у результаті затоплення). Трапляється також, що без впливу вищеперелічених причин, на щойно відремонтованій стелі з’являються ділянки з жовтизною. Причиною можуть бути розташовані поблизу іржаві каналізаційні або водопровідні труби.

Сім’ї, де є діти, часто стикаються із забрудненнями іншого характеру: від «жирних долоньок» біля вимикачів — до «наскельних малюнків» чорнильними ручками, олівцями чи маркерами.

Крім побутових забруднень, найнеприємнішою є появи плісняви. Основна причина цвілі в житлових приміщеннях — високий рівень вологості (понад 80%). Поразка відбувається також за відсутності регулярного ремонту труб, через промерзання стін будинку. Конденсація вологи в холодних місцях квартири (на стінах ванної кімнати, під підвіконнями, за шафами) створює сприятливі умови для розмноження пліснявих грибків. Вони «селяться» на камені, бетоні або фарбі та мають вигляд бурих, чорних, зелених плям. На організм людини особливо негативно впливає чорна цвіль. Вона поширює в повітря свої спори, що потрапляючи у дихальну систему людини, викликають непередбачені наслідки та ускладнення.

Для боротьби з усіма видами плям та збереження здоров’я мешканців, перш за все необхідно визначити причини їх появи.
Наступним кроком є механічне очищення від плям чи осередків плісняви, обробка спеціальними антисептичними засобами, грунтовка та нарешті — косметичний ремонт — фарбування емаллю для блокування плям зі спеціальним протигрибковим складом.

Виробництво аерозольних емалей NewTon, відтепер також має ефективне рішення для блокування плям. Це нова акрилова біла емаль з ефектом антиплісняви.

Емаль для блокування плям

Для забарвлення та ізолюючого перекриття плям від води, жиру, сажі, кіптяви, нікотину, плісняви тощо; слідів маркерів, кольорових олівців та чорнильних ручок. Для надвірних і внутрішніх робіт.

Вона призначена для забарвлення та ізоляційного перекриття плям від води, жиру, сажі, кіптяви, нікотину, плісняви тощо. Ефективно зафарбовує сліди застосування маркерів, кольорових олівців та чорнильних ручок. Утворює міцне напівматове покриття білого кольору, стійке до механічних впливів, ультрафіолету, перепадів температур. Завдяки спеціальному розпилювачу, дозволяє обробляти вертикальні й горизонтальні поверхні.

Рекомендується до застосування на невеликих поверхнях як самостійне покриття або ґрунт. Наноситься на цегляні, бетонні, дерев’яні, гіпсокартонні, гіпсові поверхні, деякі види шпалер, цементне й цементно-вапняне тинькування.

Основні переваги емалі:

 • Не жовтіє.
 • Наноситься під будь-яким кутом.
 • Має високі показники покриваності; вирівнює тріщини та нерівності.
 • Сумісна з більшістю водоемульсійних, алкідних та акрилових фарб.

Дивитися промо або ознайомитися з усіма спеціалізованими емалями NewTon.

Інструкція до використання:

 1. Поверхню очистити від пилу, бруду, фарби та штукатурки, що відшарувалися, відшліфувати. У разі присутності осередків розвитку плісняви, попередньо обробити уражену ділянку спеціальними антисептичними засобами для видалення плісняви — відповідно до інструкції щодо їх застосування. Поверхня повинна бути міцною і сухою.
 2. Розмішати вміст балона 2-3 хв. Під час роботи періодично струшувати балон.
 3. Зробити пробне розпилення.
 4. З відстані 5-10 см нанести 2-3 тонких шари з інтервалом 10-15 хв.
 5. Водоемульсійні, алкідні та акрилові фарби можна наносити не раніше ніж через 30 хв після нанесення останнього шару емалі.
 6. Якщо емаль не була використана повністю, перевернути балон розприскувачем донизу й, натиснувши, тримати до знебарвлення струменя.
 7. Рекомендована t балона і середовища під час роботи: від +15°C до +25ºС.