En

Різне

Виберіть цікаві для вас теги:

Особливості фарбування дерев’яних виробів аерозольними емалями NewTon. Фарбування деревини аерозольними фарбами, крім надійності покриття, забезпечують нанесення емалі рівним тонким шаром.
Найпоширеніші запитання та омани про аерозольні емалі — дізнайтеся правду. Чи потрібно читати інструкцію перед фарбуванням та дотримуватися правил фарбування? Чому на балоні вказаний…
Як пофарбувати метал на прикладі фарбування урни. Волога, опади, перепади температури згубно діють й поступово руйнують металеві вироби.
Розкажемо, як реставрувати, оновити дитячі санчата – фарбуємо аерозольною фарбою New Ton для металу та пластику.
Читайте і дивіться відео, як пофарбувати дерево балончиком, оновити фарбу на дерев’яних поверхнях фарбою в балончиках NewTon.
Читайте як пофарбувати велосипед своїми руками балончиком аерозольної фарби NewTon. Технологія фарбування автомобільними емалями.
Тестуємо жаростійку фарбу в балончику. Тандир — добре відомий в Середній Азії і на Кавказі. Це глиняна куполоподібна піч для випікання коржів.
Читайте як пофарбувати дерев’яну лавку аерозольними емалями New Ton у білий колір або будь-який інший колір.
Як пофарбувати маркерну дошку або зробити стіл для дитини за допомогою універсальної, флуоресцентної і структурної емалей – читайте в статті.
Купити фарби акрилові, автоемалі, матеріали для підготовки автомобіля до фарбування, ґрунтовки, шпаклівки, автоолівці для самостійного усунення сколів на машині, підібрати колір авто у колориста.
Універсальна аерозольна фарба New Ton для фарбування самоката та реставрації лакофарбового покриття на металі, пластику, дереві тощо.
Фарбування металу, реставрація відколів на авто, видалення іржі – будь-які завдання легко вирішити з аерозольними фарбами NewTon.