En

Магазин автоемалей в Харкові

Продавці магазину фарб щодня чують одні й ті самі питання:

  • Можна купити автоемаль у балончику і пофарбувати холодильник?
  • Чи підійде фарба-спрей для цегляних стін?
  • Яка фарба аерозольна підходить для фарбування жалюзі?
  • Як пофарбувати пластик, щоб фарба трималася?
  • Якщо у мене є срібляста автоемаль у балончиках, я зможу перефарбувати всі диски?
  • Чи добре ляже на дерев’яні двері лак Акриловий глянсовий?

«Ми не тільки із задоволенням відповімо на всі питання наших покупців, а й покажемо, на що здатні аерозольні фарби!» – вирішили в цьому магазині й влаштували ремонт у стилі NEW TON. Просто взяли та все пофарбували аерозольними фарбами: і двері, і стіни, і жалюзі, і пластикові панелі, і холодильник заразом.

Не магазин, а справжній каталог фарб!

Хочете отримати декоративні патьоки? Немає проблем.

Покажіть на стіні, якої форми, конкретно, і продавець із задоволенням Вас проконсультує, як це зробити. Сумніваєтеся, що фарба на пластику добре тримається і не вицвітає? Зліва від входу ціла стіна з пластикових панелей – підійдіть, подивіться, доторкніться.

Що тут розповідати, це потрібно побачити!

До речі, стелі невисокі. Досить підняти очі вгору, і можна затриматися в магазині надовго, розглядаючи сторінки каталогів, що «розлетілися» по стелі.

Завітайте до магазину автоемалей – МАЛЯР-ЦЕНТР м. Харків, зупинка на перехресті вулиць Героїв Праці та Сидора Ковпака. Магазин для любителів – автомобілістів, професіоналів – малярів і співробітників СТО.

Тут можна купити фарби акрилові, автоемалі, різні матеріали для підготовки автомобіля до фарбування, ґрунтовки, шпаклівки, автоолівці для самостійного усунення сколів на машині і навіть підібрати «рідний» колір у колориста. І, звичайно, навряд чи десь є ще більший асортимент аерозольних фарб, автомобільних, універсальних і спеціалізованих!

Як нас знайти