En

Багатофункціональна магнітно-маркерна дошка

Як врятувати маркерну дошку для малювання балончиком фарби

Магнітно-маркерна дошка – це незамінний атрибут будь-якого робочого простору, де проводяться лекції, групові заняття, тренінги, семінари та презентації. Дошка дуже практична, надійна, допомагає оптимізувати робочий процес, а ненав’язливий дизайн безсумнівно впишеться в будь-який інтер’єр.

Дошка дозволяє робити нагадування та замітки маркером, який можна стерти. Але через неправильну експлуатацію на дошці з’являються незмивні мітки, кольорові плями та написи, які позбавляють можливості використовувати її за призначенням. Найчастіше в таких випадках дошку для записів просто викидають, забувши про основну її перевагу – у неї металева основа, а це ідеальна поверхня для магнітиків. Тому з магнітної маркерної дошки можна зробити магнітну дошку для малювання крейдою. Для цього буде потрібен лише один балончик фарби.

Саме так виглядає маркерна дошка для презентацій, очищення якої буде вже малоефективним. 

Щоб відновити магнітну дошку для малювання зіпсовану поверхню пофарбуємо чорною матовою фарбою, після чого на ній можна буде писати крейдою. Для цих цілей краще скористатися аерозольними фарбами, адже їх зручно наносити, вони швидко сохнуть і не залишають розводів, на відміну від пензлика.

Для роботи знадобляться:

1. Протираємо дошку від пилу.
Алюмінієву рамку дошки ми фарбувати не будемо, тому заклеюємо її за допомогою малярного скотчу.

2. Знежирюємо поверхню.

3. Наносимо перший шар фарби. Розпилюємо з відстані 25-30 см. Через 15-20 хвилин наносимо другий шар.

4. Витримуємо час висихання – 15-20 хвилин.
Коли фарба повністю висохла, прибираємо малярський скотч з алюмінієвої рамки.

Таким чином з непридатної для використання маркерної дошки ми зробили багатофункціональний предмет.

Попри те, що дошка – це скоріше офісне приладдя, вона також може служити вам непоганим помічником і вдома. Адже на ній можна і крейдою писати, і кріпити оголошення, записки, нагадування, квитки в кіно та іншу важливу інформацію, яка завжди повинна бути на видному місці.

Рекомендуємо також подивитися, як зробити дитячий стіл для малювання за допомогою структурної та флуоресцентної фарб.

YouTube відео