En

Як пофарбувати садову лавку

Садова лавка у класичному білому кольорі бездоганно вписується у дизайн будь-якого саду

Садова лавка – це популярний атрибут будь-якого саду, який створює не тільки комфорт і затишок, але й прикрашає собою ландшафт. Щоб дерев’яна лавка була стильним елементом дизайну її зовнішній вигляд інколи можна оновлювати. Варіантів на тему «як пофарбувати садову лавку» безліч – від простих рішень до художніх шедеврів.

Для початку потрібно визначитися з кольором і вибором фарби. У нашому варіанті використовується білий колір, адже він бездоганно та ефектно виглядає на фоні зелені. Що стосується фарби, оптимальним рішенням буде використання фарб в балончику. Разом зі зручністю фарбування ви зберігаєте свої кошти та час, оскільки для роботи не потрібен додатковий інвентар у вигляді валиків та пензликів.

По завершенні підготовчих робіт, сміливо й натхненно можна розпочинати фарбування.

Для роботи знадобляться:

1. Для того, щоб фарба покрила поверхню належним чином, будь-яке фарбування дерев’яних виробів супроводжується попередньою підготовкою поверхні. Якщо на ній є рельєфність, шорсткості та інші нерівності, поверхню потрібно зашкурити, а потім знежирити.

2. Ґрунтуємо лавку білим ґрунтом у 2-3 шари з тонким нанесенням. Він вирівняє поверхню та м’яко згладить дрібні нерівності, які залишилися після шліфування. Витримуємо час до повного висихання й переходимо до фарбування.

3. Наносимо фарбу тонким шаром на відстані 25-30 см. Щоб ефект був максимальним рекомендується наносити кілька шарів з витримкою 2-3 хвилини.

4. Якщо ви фарбували у теплу та сонячну погоду, вже через 2 години лавкою можна користуватися, оскільки аерозольні фарби хутко сохнуть і це їх незаперечна перевага.

Декорувати дерев’яні меблі можна різними кольорами та відтінками. Якщо класичний білий вам здається занадто нудним або вам бракує яскравих акцентів – просто підберіть фарбу іншого кольору!
З палітрою кольорів можна ознайомитися тут.

Рекомендуємо також статті:

Реставрація дерев’яної рами для дзеркала

Як пофарбувати табурет балончиком