Аерозольні фарби № 1
Перший вітчизняний виробник

Головна
/
Ідеї ​​для дому
/

Реставрація дерев’яної рами для дзеркала – творчість своїми руками

Старовинне дзеркало в дерев’яній рамі – це просто знахідка

Людська уява зробила дзеркало частиною легенд та, напевно, жоден інший предмет інтер’єру не притягує до себе стільки уваги. Особливо цікаві старовинні дзеркала – звідки вони, що відбивали, свідком яких подій були? Старовинне дзеркало в дерев’яній рамі здатне стати справжньою знахідкою. Воно буде гармонійно виглядати в класичному інтер’єрі та досить емоційно в інтер’єрі в стилі ф’южн.

Але не завжди старовинні дзеркала зберігають свою природну розкіш. Через неправильне зберігання, відсутності догляду на поверхні дерев’яної рами з’являються подряпини, потертості, тріщини. І якщо у ваших руках опинилося таке дзеркало – чудово! Ви можете відчути себе справжнім декоратором та зайнятися реставрацією дерев’яної рами своїми руками. Це простіше ніж здається! З цим завданням допоможуть впоратися фарби в балончиках. За допомогою них ви зможете успішно провести реставрацію рами, без пошкоджень дзеркальної поверхні.

Вам пощастило якщо ви знайшли дзеркало в завалищах на горищі або що висить на стіні в гаражі – зверніть на нього увагу! У ваших руках ефектна річ, яку можна привести до ладу та помістити в особливе місце в інтер’єрі.
Ми підкажемо, як за допомогою фарб в балончиках привести до ладу дерев’яну раму для дзеркала.

Для роботи вам знадобляться: