En

Як і чим пофарбувати витяжку?

Тестуємо жаростійку фарбу в балончику

Тандир — добре відомий в Середній Азії і на Кавказі. Це глиняна куполоподібна піч для випікання коржів. До речі, він чудово підходить для приготування м’ясних та рибних страв. Якщо ви вирішили придбати тандир і встановити його на літній кухні або на веранді, вам необхідно буде подбати про витяжку.

Дана витяжка була зварена з чорного металу. Вона буде перебувати над відкритим вогнем, тож метал сильно нагріватиметься та остигатиме. Фарбувати таку витяжку необхідно спеціальною жаростійкою фарбою.

Ми використовували жаростійку емаль NEW TON. Детальніше ознайомитися зі сферами використання емалі можна у картці товару.

Емаль жаростійка

Для фарбування поверхонь, що зазнають дії високих температур: печей, бойлерів, камінів, котлів, радіаторів, супортів, двигунів, вихлопних труб, виробничого обладнання.

Серед кольорів жаростійкої емалі обрали чорній — для внутрішньої поверхні та золотий — для зовнішньої. Таке рішення дозволить приховати сліди кіптяви й надовго збереже охайний зовнішній вигляд витяжки.

Підготовка поверхні до фарбування звичайна — очистити метал від пилу, бруду, слідів зварювання. Знежирити. Жаростійка фарба NEW TON містить антикорозійні компоненти, що гарантують захист металу від іржі. Ґрунтувати поверхню не треба, бо звичайний ґрунт не витримує високих температур та може відшаровуватися при нагріванні. На знежирений метал відразу наносимо фарбу.

Чорною жаростійкою фарбою фарбуємо внутрішню поверхню витяжки та края. Золотистою — зовнішню сторону.

Залишилося тільки прикріпити витяжку над тандиром та запросити друзів на вечерю.

Рекомендуємо також прочитати:

Як пофарбувати мангал

Фарбуємо чавунні дверцята печі