Аерозольні фарби № 1
Перший вітчизняний виробник

Головна
/
Різне
/

Мольберт художника в стилі Джексона Поллока

Як пофарбувати професійний мольберт для художника в стилі Джексона Поллока

«Сучасне мистецтво, по моєму, не більше, ніж засіб відображення цілей тієї епохи, в якій ми живемо» (Джексон Поллок)

Мистецтво – це пристрасть! Воно багатогранне і має різні форми вираження. З роками в автора напрацьовується власний стиль, за допомогою якого його впізнають, якому наслідують та захоплюються. Згадаємо відомого художника експресіоніста – Джексона Поллока, який мав оригінальний спосіб малювання, завдяки чому став засновником і поклав початок експресіонізму в живописі ХХ сторіччя. Власну манеру письма Поллок шукав усе життя. Здавалося б нічого складного: художник просто клав на підлогу полотно і, немов чарівною паличкою, розмахував над ним пензлем з фарбою.
Різнобарвністю фарб, загадковими та неповторними сюжетами відрізняються роботи художника, вони є особливими. Джексон Поллок не торкався полотна пензлем, він безладно, але майстерно розбризкував фарбу створюючи загадкові сюжети. Сам же художник називав свій спосіб малювання «живопис що ллється», саме ця манера згодом поклала початок новій художній техніці. Жодна крапля не впала випадково, всі картини писалися відповідно до задуму, до якого Поллок майстерно прагнув.

Роботи Джексона Поллока по-справжньому надихнули одного художника сучасного та імпульсивного XXI сторіччя. Взявши за основу техніку бризок, він вирішив розписати свій мольберт в стилі абстрактного експресіонізму. Різноманітність кольорів і безладність мазків надали мольберту не просто унікальність, але ще й практичність. Адже тепер, кожна нова крапля, що впала повз полотна, не зможе забруднити мольберт. Навпаки, вона стане доповненням нескінченного візерунка.
Як використати техніку Джексона Поллока й розписати мольберт для малювання читайте далі.

Для роботи вам знадобляться: