En

Як пофарбувати велосипед фарбами з балончика

Фарбування велосипеда аерозольними фарбами з покроковою інструкцією

Час плине стрімко, коли намотуєш кілометри на своєму улюбленому велосипеді – відчуття вітру в обличчя, легкості й свободи супроводжують всю дорогу. Через активний ритм життя іноді не помічаєш, що з часом, зовнішній вигляд велосипеда втрачає свою привабливість. На ньому з’являються відколи, подряпини, потертості, а без належної уваги навіть іржа. Мимоволі починаєш замислюватися про реставрацію. Фарбування велосипеда балончиком – це відмінний спосіб відновити покриття вашого байка. По-перше, це надійно – аерозольні фарби забезпечать довговічне покриття, стійке до механічних та атмосферних впливів, по-друге, це якісно – акрилова емаль авто стійка до ультрафіолету і має тривалий термін служби, по-третє, фарбування велосипеда – це просто.

Фарбування велосипеда своїми руками можна здійснити в гаражі, у дворі приватного будинку або на будь-якій іншій добре провітрюваній території. У цій статті, ми детально розберемо як пофарбувати велосипед, дотримуючись технології. Також даний матеріал буде корисний тим, кому набрид або просто не подобається колір велосипеда, і він хоче перефарбувати його в інший. Почнемо з фарбування рами.

Для фарбування рами велосипеда балончиком знадобляться:

Етапи фарбування велосипеда:

1. Для того, щоб було зручніше наносити фарбу, деталі розібраного велосипеда краще підвісити. Оглядаємо поверхню на предмет відколів, подряпин та інших проблемних місць. Ретельно зачищаємо раму та вилку наждачним папером.

2. Обробляємо очищену поверхню розчинником. Можна використовувати 647 або взяти антисилікон PiTon.

3. Ґрунтуємо поверхню. Ґрунт слід наносити в кілька тонких шарів з міжшаровою витримкою в 10-15 хвилин. Після обробки залишаємо раму висихати, дотримуючись часу, зазначеного в інструкції на балоні.

4. Після того, як ґрунт повністю висохне, можна фарбувати велосипед. Для цього підійдуть акрилові фарби в балончику. Вони зручні у використанні й доступні у продажу. Щоб покриття вийшло однорідним, фарбу слід наносити в кілька тонких шарів з рекомендованої відстані 25-30 см до поверхні.

Залишаємо раму висихати.

Назва велосипеда «MUSTANG» після всієї обробки безповоротно зникла, але її можна нанести заново за допомогою трафарету й балончика чорної фарби.

Підготовлений трафарет прикладаємо до велосипедної рами й наносимо шар авто емалі RAL 9005 чорного кольору.

Не поспішайте збирати велосипед завчасно. Слід витримати добу, щоб фарба повністю висохла.

Пофарбувати велосипед своїми руками цілком реально! Як бачите, тут не потрібні професійні навички. Візьміть балончик в руки та самі в цьому переконайтеся!

Сподіваємося, що наша стаття допомогла вам розібратися в даній темі та розвіяла можливі страхи й сумніви з цього приводу.

Якщо вам не підходить чорний чи білий колір, зверніть увагу на автомобільну емаль авто та емаль авто «металік». Їх широка палітра дозволить пофарбувати велосипед у будь-який колір.
Купити аерозольну фарбу в балончика можна в онлайн магазинах тут та у торгових точках по всій Україні — тут.