En

Чим і як пофарбувати дерево

Особливості фарбування дерев’яних виробів аерозольними емалями NewTon

Фарбування деревини аерозольними фарбами, крім надійності покриття, забезпечують нанесення емалі рівним тонким шаром, чого дуже складно досягти при обробці поверхні звичайною фарбою за допомогою пензлика або валика.

Крім того, при виборі фарби в балончиках нема потреби в пошуці спеціальних засобів призначених для оновлення дерев’яних поверхонь — більшість аерозольних емалей NewTon підходить для фарбування дерева.

Для перегляду усіх придатних емалей скористуйтесь фільтром у каталозі:


Дивіться добірку відео про фарбування дерев’яних виробів та читайте нижче про особливості підготовки поверхонь перед нанесенням аерозольних емалей:

Яка фарба для дерева має ефект «металік» та як фарбувати балончиком у два кольори — у відео про оновлення скриньок для інструментів:

YouTube відео
YouTube відео

Фарбуємо меблі своїми руками: дивіться, як перефарбувати поличку у білий колір, перетворити стіл радянських часів у сучасний елемент інтер’єру чи пофарбувати старі табурети балончиками NewTon:

YouTube відео
YouTube відео
YouTube відео
YouTube відео

◉ Ще кілька варіантів оновлення дерева з універсальними емалями NewTon: фарбуємо драбину, мольберт та ключницю балончиками.

YouTube відео
YouTube відео
YouTube відео

Основні правила підготовки дерев’яних поверхонь перед фарбуванням:

  • Очистити дерево від бруду, відшліфувати дрібним наждаковим папером для поліпшення адгезії, але не руйнуючи структуру дерев’яної поверхні. Для фарбування підходять лише просохлі матеріали (додатково варто переконатися, що відсутні смоляні виділення.
  • Знежирити поверхню антисиліконом чи іншими засобами.
  • При необхідності обробки дерева ґрунтовкою, обрати її враховуючи склад фарби;
  • Фарбувати емалями, що підходять для дерева (вказано на балончику чи у технічних характеристиках на сайті), на відстані 20-25 см від поверхні, що обробляється.
  • Наносити фарбу у два три шари з перервами у 5-10 хвилин (детальніше читайте на балончиках);
  • Малярні роботи проводити на відкритому повітрі або у приміщенні з гарною вентиляцією;
  • Фарби в балончиках, як і будь-які інші аерозолі, легкозаймисті, тому неприпустимо проводити роботи поблизу відкритих джерел вогню.

Читайте також інші статті про фарбування різноманітних виробів з дерева: