En

Конкурс: «Мандрівка містом з NewTon»

Мандруйте рідним містом та отримуйте безліч цінних подарунків

Подорожі за кордон поки що ускладнені карантином та не цілком безпечні. Але нам, українцям, журитися не має сенсу — рідна земля вирує красою великих та малих міст, сповнених особливого шарму.
Знакові місця першого поцілунку; улюблені куточки для посиденьок з друзями; схожі-вихожені туристами локації — усі ті частинки, що разом складають єдиний пазл вашого міста та вирізняють його місто поміж інших.

Романтична готика Львова, 50 відтінків конструктивізму Харкова, індустріальна діловитість Дніпра, волелюбна непокірність Запоріжжя, бентежна солено-карамельна Одеса та нарешті серце України — прогресивно-історичний каштановий Київ.
У кожного міста свій образ, своя мова. Це й архітектурні пам’ятки, і собори з церквами, фонтани та пам’ятники видатним діячам, мости та центральні парки, театри та музеї. Усе, що ми звикли бачити на листівках, сувенірних альбомах чи магнітиках для туристів.

У подорож такими місцями вашого міста запрошуємо вирушити разом з аерозолями NewTon!

Умови конкурсу:

Конкурс проводиться з 1 листопада по 1 грудня у двох соціальних мережах: Facebook та Instagram. Подарунки розігруються окремо для кожної з цих соціальних мереж.

Організатор конкурсу — виробництво аерозольної продукції NEW TON — залишає за собою право подовжити конкурс до 15 грудня на свій розсуд. Розіграш призів відбудеться за допомогою Рандом серед усіх учасників. Перемога буде зарахована учасникам обраним рандомно тільки за умови виконання усіх вимог до конкурсу. За порушення, зловживання або не виконання хоча б однієї з вимог обраний рандомно переможець не зараховується і приз переходить до наступного учасника, що виконав усі умови.

Один учасник може брати участь у конкурсі один раз: можна відправити тільки одне фото для участі у Facebook та, за бажанням, зробити інше фото (з іншою пам’яткою) та відправити його в Instagram. Брати участь з одним фото у Facebook та Instagram — заборонено. Відправляти більше одного фото від одного учасника також не можна.
За порушення даних умов та невиконання всіх обов’язкових вимог до участі (вказані нижче) фото учасника не зараховується та не має можливості отримати призи.

Детальніше про вимоги до участі:

Facebook:

1. Зробити балончику NewTon селфі на фоні будь-якої відомої пам’ятки вашого міста.

Вимоги до фото: на фото має бути впізнавальне місце — одне з тих, що є візитною карткою вашого міста та зазвичай розміщується на листівках чи магнітах для туристів (приклади фото з міста Харкова дивіться нижче).
Головним на фото обов’язково має бути балон з будь-якою фарбою, ґрунтом чи лаком торговельної марки NewTon. До участі не приймаються фото у магазинах, на ринках чи біля них — на фоні має бути визначна пам’ятка вашого міста.

2. Поставити “подобається” та підписатися на сторінку NewTon Aerosol Paints.
Увага! За невиконання цієї умови перемога не зараховується.

Як поставити “подобається” та підписатися на сторінку

3. Опублікувати фото у коментарях до посту з конкурсом: https://fb.watch/8-HNpSW_Rv/
на сторінці NewTon Aerosol Paints.


Instagram:

1. Зробити фото балончика на фоні будь-якої відомої пам’ятки вашого міста.

Вимоги до фото: на фото має бути впізнавальне місце — одне з тих, що є візитною карткою вашого міста та зазвичай розміщується на листівках чи магнітах для туристів (приклади фото з міста Харкова дивіться нижче).
Головним на фото обов’язково має бути балон з будь-якою фарбою, ґрунтом чи лаком торговельної марки NewTon. До участі не приймаються фото у магазинах, на ринках чи біля них — на фоні має бути визначна пам’ятка вашого міста.

2. Підписатися на Instagram сторінку Newton_spray_paint.

3. Опублікувати конкурсе фото у своєму сторіз та обов’язково відмітити на ньому: @Newton_spray_paint.
Поставити + під конкурсним постом: https://www.instagram.com/p/CVvFe7BINh3/ у стрічці Newton_spray_paint.

Увага! Без відмітки сторінки NewTon у вашому сторіз, ми не побачимо фото, тобто не зможемо зарахувати вашу участь. Так само, плюс під постом конкурсу допоможе не втратити вас, як учасника після зникнення сторіз (через 24 години після вашої публікації).

Важливо для участі на Facebook чи Instagram:

Бажано відкрити свою сторінку на період конкурсу аби організатори могли повідомити вам про перемогу.
Учасники, що не відкрили сторінку або самостійно не написали адміну сторінки протягом тижня після закінчення конкурсу втрачають право на отримання призу. Будемо уважними та взаємоввічливими. ❤


Призи, що вже чекають на переможців:

1 місце: 2 подарункові картки на суму 1000 грн кожна від мережі Епіцентр (1 картка для Facebook та 1 для Instagram).

2 місце: 2 зимових худі з застібкою-блискавкою.

3 місце: 2 містких рюкзаки з яскравими принтами.

4 місце: 2 вовняних пледи у стильній сумці-тубусі.

5 місце: 2 яскраві чашки для душевних посиденьок.

6 місце: 4 будь-яких балончики NewTon: фарби, ґрунти чи лаки (2 для Facebook та 2 для Instagram).


Додаткова інформація:

Усі переможці Facebook та Instagram будуть оголошені та опубліковані на сторінках відповідних соц. мереж. Відправлення Призів відбудеться коштом організаторів та після надання переможцем особистих даних адмінам сторінок в особисті повідомлення. Взяти участь у конкурсі можна один раз у одній соц. мережі та два рази загалом у двох соц. мережах.
Конкурс проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій. Учасниками конкурсу не можуть бути співробітники компанії. Переможці, що займуть 6 місце отримають будь-які балони NewTon за умови їх наявності на складі. За відсутності обраних переможцями аерозолів — організатор запропонує альтернативу. При порушенні чи не виконанні умов конкурсу, організатор залишає за собою право не зарахувати участь та не надавати призи.