En

7 гарячих питань про жаростійку фарбу NEW TON

Відповідаємо на поширені запитання щодо аерозольної термостійкої емалі NewTon

YouTube відео
 1. Чи потрібно нагрівати фарбу після нанесення? Навіщо це?

  Жаростійка емаль має конкретне призначення: для фарбування поверхонь, що зазнають впливу високих температур: від +180 до 600°C. Фарбу обов’язково потрібно “запікати” — до цього емаль може трохи осипатися з поверхні.
  Через 2 години після фарбування прогріти поверхню до +180-200°C протягом 15 хв.

 2. А попереднє ґрунтування потрібне?

  Емаль — жаростійка. Грунт — ні. Отже, перед фарбуванням поверхню НЕ ґрунтувати! Але обов’язково підготувати до фарбування: очистити від старого покриття та знежирити.

 3. А що як пофарбувати мікрохвильовку або ж духовку всередині?

  Ні в якому разі цього не робити! Не важливо яку фарбу ви оберете, фарбувати нею побутову техніку чи піч для приготування їжі не можна. Адже будь-яка фарба токсична й не повинна вступати в реакцію з харчовими продуктами.

 4. А що як закортить пофарбувати газову плиту, що порадите?

  Порадимо цього не робити. Плита не нагрівається до температури потрібної для запікання емалі, тож вона не буде триматися на поверхні. Для газової плити можна використовувати акрилову авто емаль, емаль чи реставраційний олівець для побутової техніки або ж фарбу для радіаторів. Але за умови, що пофарбована поверхня не буде нагріватися вище за +100°C.

 5. Фарба підходить для фарбування батареї? Радіатору опалення?

  Оптимальне нагрівання радіатора – 85-90 C°, що значно нижче за необхідну температуру для “запікання” фарби. Тому для цього варто скористатися спеціалізованою фарбою для радіаторів від NewTon.

 6. Ця фарба матова чи глянсова?

  Фарба матова до “запікання” та набуває легкого глянсу після.

 7. Хочу пофарбувати глушник авто, вихлопну трубу на скутері, а потім ще й супорта. Буде триматися?

  Безсумнівно так! Після очищення та знежирення можна фарбувати печі, мангали, бойлери, каміни, котли, радіатори, супорта, двигуни, вихлопні труби чи виробниче обладнання. Все, що зазнає дії температури від +180 до 600°C. Але зауважимо, що для фарбування саме супортів, в асортименті New Ton є спеціалізована фарба, яку доречніше використовувати для цієї задачі.

  Важливо! Різні кольори емалі мають різну припустиму температуру нагрівання: чорна і срібляста фарби витримують короткострокове нагрівання до +600°C, тривале нагрівання до +400°C. Біла, золотиста, червона, коричнева — короткострокове нагрівання до +400°C, тривале нагрівання — до +200°C.

Для більш детального знайомства з емаллю:

Емаль жаростійка

Для фарбування поверхонь, що зазнають дії високих температур: печей, бойлерів, камінів, котлів, радіаторів, супортів, двигунів, вихлопних труб, виробничого обладнання.

На додаткові питання залюбки відповімо за телефонами гарячої лінії:
(050) 240 04 24
(068) 085 42 85