Аерозольні фарби № 1
Перший вітчизняний виробник

Головна
/
Новини
/

Малюємо серпень фарбами New Ton

Безмежжя дитячої фантазії та творчого потенціалу відкривали у дитячому літньому таборі

Друзі NewTon, арт-студія Цвітна Капуста Хаб завжди креативно й творчо обирає тему та локацію для свого літнього табору. Цього разу, за основу обрали культуру та спосіб життя справжніх бедуїнів. Для проникнення атмосферою та кращого пізнання теми, табір розбили в невеликому селищі Південне, що розташоване у напрямку справжньої Харківської пустелі — Кіцевка.

Крім знайомства з кочовою культурою, мандрах по лісах, танцях, співах та кіно під відкритим небом, на дітей чекали багато активностей пов’язаних з аерозольними фарбами: створення арт об’єктів, розмальовка та фарбування глини й глиняних виробів, справжній «стрит-арт» на подвір’ї домівки, де тимчасово влаштувався табір бедуїнів.

Весело та гамірно, із запалом та завзято — так проходили усі заходи з використанням аерозольних балончиків New Ton. Заряджені яскравими струменями, вони наче віддавали свою потужну енергію кожному, хто брався до фарбування. Дійсно магічні аерозолі виправдали себе у справі та підтвердили леггість використання в руках дійсно неупереджених користувачів — малювали діти від чотирьох до п’ятнадцяти років.

Як це було дивіться у фотозвіті з табору:

Читайте також «Фарби NEW TON на СаміСобіФест».