En

NEW TON – українська аерозольна фарба власного виробництва

Як обрати фарбу в балончиках серед безлічі пропозицій? Що є справжнє і як знайти гідний продукт

Кожен день ми робимо вибір. Від найпростішого, що з’їсти на сніданок — до шляху, яким йдемо життям.
Обираючи продукт, ми шукаємо рівновагу між якістю, вартістю та особистими вподобаннями.
Як часто ви задоволені з усіх пунктів на 100%?
І чому у 21 сторіччі, з ринком переповненим продукцією, ми йдемо з магазину з порожніми руками чи задоволені лише частково?
Критеріїв безліч і відповідей багато але звернемося до однієї важливої:
Продукція від офіційного виробника ЗАВЖДИ краща, ніж продукція від просто реалізатора. Або тих торгівельних марок, що не мають власного виробництва, компонентів, лабораторій та ретельної перевірки на усіх етапах створення.
Ті, хто колись робив будь-що з нуля – від смачної домашньої страви до серйозного бізнес проекту – знають напевно: отримати довершений РЕЗУЛЬТАТ можливо лише за умови особистого контролю над усіма етапами виробництва.
Подібно до турботливої матері, що завжди віддає дитині найкраще, розумний виробник обирає для справи свого життя найліпше: працівників, компоненти, обладнання, формули.

Фарба — проста та складна одночасно

Продукт, що потрібен кожному але частіше залишається осторонь, з огляду невигадливості застосування. Чи дійсно це так? І чи не від фарби залежить той лоск, який має фінальний продукт? Дійсно так. Саме тому, уважно обирати лакофарбові матеріали – вкладати 70% успіху в фінал.

І от ви перед поличкою магазина чи ринку. Очі розбігаються серед океану різноманітних балончиків. Що ж вибрати? Піти ва банк та обрати за привабливою етикеткою, взяти імпортне найдорожче чи віднайти вітчизняне, де якість та ціна йдуть рука об руку?

Вітаємо далекоглядних, що обрали третій варіант! Для вас інформація далі :
Перед тим як потрапити на полички, фарби New Ton проживають бурхливе життя зі своїми екзаменами, тестуваннями, перевірками. Уявіть дім, де зібралися найталановитіші особистості і тепер вони змагаються за право першості.
Десь так виглядає процес перевірок на виробництві New Ton: мільярди балончиків, тони фарби та ціла гільдія хіміків, технологів, контролерів якості за сімома циклами!
Титратор Фішера, віскозиметр Брукфільда, Спектрофотометр — звучить лякаюче але не для працівників лабораторій New Ton, де це найрідніша пісня.

YouTube відео

Фарба в балончиках, яку ви знаєте, проходить шлях в якому:

  • розробка рецептур у власній R&D лабораторії з надсучасним обладнанням;
  • багаторазові тестування за методиками ISO, DIN, ASTM;
  • виробництво аерозольної фарби повного циклу: від пігментних паст і напівфабрикатів ЛФМ – до фасування на автоматичних лініях;
  • багатостадійний контроль якості сировини, комплектуючих, тари, пігментних паст, напівфабрикатів та нарешті готової продукції.

Стільки праці, стільки зусиль!
Все для єдиної мети: зробити український продукт гідний вашої довіри та пошани.


Обирайте найкраще. Обирайте NEW TON. ❤️