En

Новорічний вінок з лози своїми руками

Новий рік — свято чудес і подарунків

Прикрашання будинку до новорічних свят – приємні, радісні турботи, особливо, якщо прикраси зроблені своїми руками, з любов’ю і теплом. Один з атрибутів Нового Року — різдвяний вінок.

Звичай прикрашати будинок різдвяним вінком прийшов до нас із Заходу. Кругла форма новорічної прикраси символізує земну кулю, а вона – вічне життя та мир. Традиційно його розміщують при вході, на двері.

Зараз, купити новорічний вінок не складно. Але значно краще зробити різдвяний вінок своїми руками. Це не просто рукоділля, а таїнство, тремтливе очікування дива. Під час роботи дух свята проникає в будинок і наповнює його чарами. Прикрашання домівки символом, зробленим самостійно, принесе вам масу задоволення.
Зробити різдвяний вінок можна з різних матеріалів. Варіацій безліч: ялинкові іграшки, мішура, ялинові гілки, лоза, шишки, горіхи, намистинки, біжутерія, стрічки, дощик, фетр, солома, нитки, папір, пір’я. Головне не розгубитися, вибрати потрібний вінок, проявити фантазію – і вперед!

Щоб зробити новорічний вінок з лози знадобляться:

  • лоза
  • мотузка
  • горіхи
  • шишки
  • біла матова аерозольна фарба
  • клейовий пістолет
  • зірочки й намистинки для прикраси

1. У вінку головне — основа. Вона утримує виріб. Створюємо її з лози. Це природний натуральний матеріал.
2. Скріплюємо лозу мотузкою.
3. Прикрашаємо вінок шишками та горіхами. Для цього нам потрібен клейовий пістолет.
4. Вінок майже готовий. Тепер знадобиться аерозольна фарба.

Колір створює настрій. Білі і сріблясті відтінки — відповідають новорічним святам і створюють чарівний зимовий настрій.

5. Наносимо білу матову фарбу в балончику. Перед нанесенням струшують балон протягом 2-3 хвилин. Наносимо 2-3 шари з інтервалом 5-10 хвилин. Матовий білий відтінок несе атмосферу сніжної, морозної й загадкової зими.

6. Чекаємо, коли фарба висохне, і прикрашаємо вінок намистинками та зірочками. Приклеюємо їх за допомогою пістолета.

Новорічний Різдвяний вінок готовий. Шукаємо для нього підходяще місце. Ви можете повісити його на двері, під дах, на стіну, камін. Ідей нескінченно багато.

Різдвяний вінок може стати оригінальним подарунком рідним і близьким або сюрпризом коханому. Адже Новий рік – свято чудес і подарунків.

Дивіться також інший варіант різдвяного вінка з шишок:

YouTube відео

Читайте також, як пофарбувати дитячі сані балончиком.